Життя

Готові продукти та сомельє: у Кропивницькому відкрили м’ясний магазин нового формату (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 19132

Минулої п’ятниці, 10 вересня, у Кропивницькому, на мікрорайоні Катранівка відкрили м‘ясний магазин «М’ясомаркет». Це вже шостий «М’ясомаркет», який агрохолдинг МХП разом з партнерами відкривають в Україні.

DSC 8902

У Кропивницькому перша точка маркету запрацювала в торговельному павільйоні по вулиці Генерала Родимцева, 1.

Покупцям пропонують різноманітну м’ясну продукцію: свіже м’ясо, напівфабрикати, готові продукти, ковбаси та м'ясо в маринадах. Усі товари представлені низкою продуктових брендів: «Наша Ряба», «Бащинський», «Секрети Шефа» та інші. Також клієнти зможуть придбати різноманітні соуси, приправи та навіть молочні продукти.

DSC 8870

За словами голови правління МХП Юрія Косюка, у новому форматі буде з’являтись все більше готових продуктів, які позбавлять вас необхідності витрачати час на готування їжі вдома.

У нас абсолютно інша філософія до партнерів та споживачів. Ви це побачите в наших «М’ясомаркетах» та модернізованих магазинах «Наша Ряба». Зараз людям потрібно запропонувати рішення. Вони хочуть менше витрачати часу на готування їжі вдома. І ми можемо дати таке рішення. Наше головне завдання — зробити вас щасливими, — пояснює голова правління МХП Юрій Косюк.

За словами Анатолія Потапова (ТОВ «Універсал-Плюс»), партнера МХП, такий магазин створений задля того, щоб мешканці міста могли придбати свіжий та високоякісний товар у комфортних умовах.

Головна відмінність цього формату полягає в тому, що ми змінили продавців на сомельє. Це людина, яка відповість на всі ваші запитання та допоможе зробити правильний вибір, адже вона знає про м’ясо все, покаже, розповість про особливості та навіть порадить як його приготувати. І якщо ми будемо чути від наших покупців необхідність у доповненні асортименту новими категоріями або розширенні наявних — ми зробимо все можливе, аби усі побажання були враховані. Команда «М’ясомаркету» працювала, працює і працюватиме далі, щоб наші відвідувачі завжди були задоволені, — каже Анатолій Потапов.

До кінця року у Кіровоградській області планують відкрити ще три таких магазини.

DSC 8995

Реклама

Поширюйте

Коментуйте