Життя

Милі і ексклюзивні сувеніри, створені у Кропивницькому

. 2626

У Кропивницькому є майстри, які пропонують крафтові вироби, які можуть стати стильним і неочікуваним сувеніром. Про орнаментальну співтворчість, гіпоалергенні вироби для малюків та унікальні текстильні іграшки читайте далі.

hend

«Будяк Кучерявий» - етнічні вибійки

Facebook: BudiakKucheriavyi; Instagram: @budiakkucheriavyi;


У своїй творчій майстерні Костянтин Данильченко, юрист за освітою, займається вибійкою: це мистецтво нанесення орнаменту на тканину за допомогою штампів, кліше - вибійок. Вибійки, виконані акриловою фарбою - досить стійкі та не потребують особливого догляду, окрім прання в делікатному режимі. Полотном стають хустки, сукні, футболки та будь-що інше за бажанням замовника. Є можливість купити або принести своє. Про свій бренд пан Костянтин розповідає таке:

- Історія почалася з того, що мені подобалося малювати і я хотів утілити це якось. Розмальовував меблі, нігті, одяг, стіни. І от я зрозумів, що таких творчих напрацювань зібралося достатньо щоби вивести це в окремий напрям мого життя і творчості. З'явилась ідея щодо творчої майстерні. Кожна моя хустка твориться разом із людиною, яка її замовляє відповідно до її вподобань, бачення та побажань. Перед початком роботи ми все це обговорюємо. Мені подобається втілювати саме те, що людина хоче: люблю коли готові роботи викликають приємні світлі відчуття. Це саме те, чим я й хочу поділитися через свою творчість. Мабуть, у цьому і є унікальність того, чим я займаюся. Найбільше у своїй творчості пишаюся з можливості живого спілкування, можливості поділитися світлом через свою творчість і підсилити це світло один в одному.

Замовити собі вибійку від пана Костянтина можна на сторінці «Будяк Кучерявий» у Фейсбук чи Інстаграм.

«Sonikus» - інтернет-магазин дитячих товарів та пряжі

Тел. (096) 855-75-73; Facebook: sonikus.plush; Instagram: @ sonikus_plush;
Сайт: sonikus.prom.ua;
107101875 152203923129784 2059047516907585188 o
Цей бренд пропонує іграшки, пледи, подушки, пінетки ручної роботи з плюшевої пряжі. Матеріали та наповнення – гіпоалергенні, цілком безпечні для малюків. Можливі індивідуальні замовлення та повтори в іншому кольорі. Про особливості іграшок «Sonikus» розповідає засновниця бренду та майстриня Анастасія Музиченко:

- Для мене, як мами, важливо, щоб іграшка була безпечною, тому особливу увагу приділяємо матеріалам. У роботі використовуємо сертифіковану дитячу пряжу; для наповнення – холофайбер; носики, очі та інша фурнітура – на безпечному кріпленні. Кожна іграшка індивідуальна, особлива, з власним характером. Я її уявляю одною, а вона виходить зовсім іншою. Це не просто конвеєр із виготовлення іграшок. Я вкладаю в результат частинку себе самої, гарного настрою, спокою. Радість та захват в очах маленьких діточок – це і є те натхнення, з яким виготовляються наші вироби.

Замовити продукцію «Sonikus» для дитини можна за телефоном у Вайбер, на сторінці магазину в соцмережах чи на сайті.

«Тильда Матильда» - ляльки ручної роботи

Тел. (050) 041-27-17; Facebook: tildamatildahandmade;
Instagram: @ tildamatilda__handmade;
45088627 555198888236822 8296074669069434880 o

Товари «Тильда Матильда» - крафтові текстильні іграшки на вибір або на замовлення. Усі вироби виготовляються лише з натуральних матеріалів, отже, їх можна прати. Залежно від моделі, лялька «тильда» може стати гарним подарунком не лише для дітей, а й для дорослих. Про переваги «Тильда Матильда» розповідає Людмила Володимирівна Капінус, майстриня й засновниця бренду:

- У мене повністю ручна робота. До викрійок із мережі Інтернет було додано багато свого. Кожна лялька – унікальна, вони не повторюються. Пишаюсь тим, що запрошують на виставки, і в Кропивницькому, і до інших міст.

Замовити собі унікальну іграшку «Тильда Матильда» можна за телефоном або на сторінці в соцмережах.

Нагадаємо, раніше «Гречка» писала про про крафтових виробників сирів  та солодощів з Кропивницького.

Тала Черепова

Матеріал був виданий завдяки підтримці чеської неурядової організації NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційного співпраці Міністерства іноземними справ Чеської Республіки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама