Життя

Як купити авто із салону не за всі гроші світу?

. 2116

Невже ще залишилися ті, хто вірить у рекламу на кшталт «купити авто зі знижкою під 0%»? Покупці сьогодні стали значно розумніші, часом їх кмітливість навіть перевершує очікування.

Невже ще залишилися ті, хто вірить у рекламу на кшталт «купити авто зі знижкою під 0%»? Покупці сьогодні стали значно розумніші, часом їх кмітливість навіть перевершує очікування. Придбання нової машини стало не просто виваженим рішенням, а детально прорахованим планом. Про всі секрети та хитрощі купівлі нової автівки із салону ми і розкажемо далі.

Такі гігантські автосалони, як «Кіровоград-Авто», мають чітку схему продажу, сталі правила, затверджені ціни та низку пропозицій для клієнта. Здавалося б, торгуватися не те щоб недоречно, а просто смішно та незручно. Проте є кілька способів, як можна навіть в «УкрАВТО» купити машину з вигодою для покупця.

Шукайте торішні моделі

Дилери закуповують автомобілі партіями. Зазвичай це транспортні засоби однієї моделі, в різних комплектаціях та кольорах. Так вони отримують певну знижку від заводу виробника. Але трапляється і таке, що деякі модифікації просто не мають попиту серед покупців і простоюють у салонах протягом цілого року. Цим варто скористатися.

Згідно з цим принципом, купівлю нового авто краще запланувати на середину-кінець осені. Саме тоді продавець максимально зацікавлений у її збуті. Адже через кілька місяців автівці виповниться рік, і вона перейде в статус «торішньої». І хоча вона, як і раніше, залишається новою, вартість падає.

Не нехтуйте тест-драйвовими моделями

Непоганий варіант отримати порівняно нову машину в повній комплектації — купити тестовий автомобіль. Салони завжди дають потенційним покупцям можливість попередньо проїхатися, відчути агрегат або навіть залишити собі на кілька днів. Коли такі зразки накручують певний пробіг, їх виставляють на продаж за дуже привабливою ціною.

Однак у цьому випадку є кілька недоліків. По-перше, автомобіль для тест-драйву зазвичай йде в максимальній комплектації, що означає, що ціна буде досить високою. По-друге, випробовуючи ТЗ на дорозі, люди вижимають із нього всі соки. Тому стан його може бути сумнівним.

Минуле покоління — не вирок

Інколи трапляється, що поки дилер оформляє останні документи та виставляє на продаж партію машин, виробник уже випускає оновлену модель. У такому випадку продавцю доводиться знижувати вартість, адже хто схоче купувати стару версію за ціною нової? Цей варіант ідеальний для тих, хто не женеться за трендами, а хоче просто знайти собі надійного чотириколісного друга.

Слідкуйте за валютою

Багато дилерів фіксують вартість у національній валюті. І під час різких змін курсу споживач має можливість «урвати» авто за дуже вигідною ціною. Проте цей спосіб не спрацює, якщо в прайсі всі цифри в доларах.

Якщо конвертувати свої збереження в міжнародну валюту, можна також чекати дня «Х». Просто певний час моніторте стрибки курсу, слідкуйте за прогнозами експертів. А коли настане відповідний момент, біжіть із валізою в автосалон.

Не вірте рекламі та гучним обіцянкам «сірих» дилерів. Вибирайте перевірені салони та купуйте машини за вигідними цінами.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама