Життя

Мікрокредит і кредитна картка: коли що вигідніше

. 1851

Підприємства фінансового сектору пропонують великий вибір продуктів і послуг на різних умовах і під будь-які цілі. Серед доступного асортименту найбільш затребуваними стали кредитні картки й швидкі позики. Обидва варіанти мають ряд загальних переваг, а також мають деякі відмінності, що обумовлює їх вигідність для певного характеру використання. 

 

500grn

Якщо ви не знаєте, що краще оформити для конкретних цілей – мікрокредит або кредитну картку, за допомогою порталу Finance.ua уважно вивчіть особливості кожного варіанта. Детальне порівняння умов допоможе зробити об’єктивний і правильний вибір.

Переваги швидкої позики

З активним розвитком онлайн-послуг для оформлення кредиту не потрібно навіть виходити з будинку. Досить заповнити заявку в Інтернеті й одержати позику на карту або електронний гаманець. Цей спосіб оформлення боргових зобов’язань має наступні переваги.

  •  Простота одержання грошей.
  •  Мінімум необхідних документів.
  •  Оперативність ухвалення рішення (від 5 хвилин до кількох годин).
  •  Різноманітність способів одержання й погашення (через системи електронних переказів, каси банків, термінали самообслуговування).

Одержуючи кредит на картку, можна подати заявки в декілька МФО з різними строками оплати й процентними ставками, що дозволить вибрати максимально вигідні умови. Такий спосіб оформлення позик зручний для тих, хто бажає швидко одержати на руки конкретну суму на певний період.

Переваги кредитної картки

Цей банківський продукт досить затребуваний серед українського населення. Кредитна картка дає відчуття фінансової стабільності, тому що під рукою завжди є доступ до позикових грошей. Даний інструмент привабливий і тим, що забезпечує наступні важливі переваги.

  1.  Можливість безпроцентного погашення в пільговий період.
  2.  Додаткові знижки й бонуси за покупки в партнерів.
  3.  Можливість одержання кешбеку й інших привілеїв.

Недоліком кредитних карток є те, що оформлення здійснюється у відділеннях банку й вимагає ретельної підготовки документів. Цей фінансовий інструмент зручний для тих, хто регулярно робить покупки в Інтернеті й оплачує послуги або товари безготівковим способом.

Порівняти й вибрати кращу кредитну картку більшості українських банків можна на каталог кредитних карток Finance.ua.

Підсумок

Якщо терміново потрібні гроші на ремонт автомобіля, конкретну покупку, краще оформити позику онлайн із переказом на банківську картку. Для забезпечення додаткової фінансової подушки під час інтернет-шопінгу оптимально підійде кредитна картка.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама