Життя

Чого чекати від нових шин Hankook Winter i*cept evo3?

. 2029

Автолюбителі і експерти з нетерпінням чекали випуску нових зимових шин Hankook Winter i*cept evo3, які були анонсовані перед наближенням сезону 2020/2021.

Ця модель прийшла на заміну попередньої версії, яка була випущена ще в 2015 році і поки не оновлювалася. Покришки доступні в типорозмірах від 215/60R17 до 255/40R22, також планується випуск версії для кросоверів. Рівень економічності палива С/Е, зчеплення з мокрим покриттям класу В. Розглянемо, які є ключові відмінності цих шин від аналогів другого покоління і чим ще вони цікаві.

Малюнок протектора

Оригінальний V-подібний малюнок протектора має поперечні канавки у формі крил чайки. Він забезпечує якісне зчеплення з дорогою, а також швидке відведення води і снігу з плями контакту. Посилені бічні блоки позитивно позначаються на маневреності та керованості, а також захищають конструкцію від деформації. Тут можна вибрати і купити шини https://rezina.ua/shiny/, як Hankook Winter i*cept evo3, так і інші затребувані моделі.

шини

Унікальний склад гуми

Вирізняється новинка і складом гуми. У суміш потрапили такі незвичні інгредієнти, як рослинна олія і смола хвойних дерев. Це робить гуму більш еластичною, здатною зберігати свої властивості в широкому температурному діапазоні.

Як заявляють представники компанії, автомобілістів чекає відмінний контроль поведінки автомобіля на засніженій трасі, мокрому і сухому дорожньому покритті. Навіть при екстремальних низьких температурах і наявності обмерзання шини демонструють хороше тягове зусилля і зчеплення. Інженери Hankook Winter i*cept evo3 попрацювали над міцністю і надійністю конструкції, щоб ви не тільки відчували себе впевнено за різних погодних умов, але й довше користувалися покришками. Удосконалена структура бортової зони мінімізує ризик сходження шини з ободу.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама