Життя

Для українців створили онлайн-квест про безпечне працевлаштування

. 3071

 

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запустило онлайн-квест, щоб підвищити обізнаність українців про правила безпечної подорожі та працевлаштування.

 

banners 1200x628px customsize

Як повідомляє Міжнародна організація з міграції (МОМ), віртуальна 30-хвилинна пригода дозволяє користувачам перевірити, що може статися, якщо вони підпишуть контракт, не прочитавши його, погодяться перевезти посилку від незнайомця за кордон, віддадуть свій паспорт роботодавцю, приймуть або відхилять низку інших ризикованих пропозицій під час подорожі. Після завершення гри користувачі отримують аналіз прийнятих рішень, а також поради щодо безпечного працевлаштування й подорожей.

Формат онлайн-квесту для запобігання торгівлі людьми був обраний тому, що під час карантину люди проводять більше часу онлайн. До того ж, надавши допомогу понад 800 постраждалим від торгівлі людьми в першій половині 2020 року, МОМ наразі спостерігає збільшення кількості випадків вербування через інтернет.

«Коли можливостей офіційного працевлаштування за кордоном меншає, злочинці користуються ситуацією, – каже Ан Нгуєн, голова представництва МОМ в Україні. – Ми вже спостерігаємо збільшення випадків продажу підроблених запрошень від роботодавців, а також інших видів шахрайства. Ми повинні діяти негайно, щоб підвищити обізнаність населення та вберегти українців від ризикованої поведінки».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама