Життя

Українці можуть обирати постачальника газу онлайн – завдяки ПриватБанку

. 5358

ПриватБанк та Нафтогаз України запустили онлайн сервіс “Газ для людей”. Це перший в Україні онлайн сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг. Новий сервіс доступний понад 12 мільйонам користувачам Приват24.

 privat 600x400 v1

Як це працює?

Онлайн сервіс “Газ для людей” – партнерський проєкт ПриватБанку з Нафтогазом України. Новий сервіс доступний українцям вже з 22 жовтня.

Кожен українець завдяки Приват24 може швидко підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», контролювати поставки газу онлайн, як і оплачувати послуги. І це все можна робити просто дома не йдучи кудись до відділень, не очікуючи в чергах.

– Ми розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку – укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь-яких послуг в країні, – каже голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

Обирати газового постачальника стало можливим з 1 серпня 2020 року, коли запустився ринок газу для населення. Нині споживачі газу можуть самостійно вибрати, в кого купувати газ залежно від ціни та якості, та підключитися до газопостачальної компанії онлайн.

Крім того, постачальники газу можуть пропонувати населенню тарифні плани, акції, пакетні пропозиції.

Переваги онлайн підключення з «Нафтогаз України»

– Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. Ціни газу від газопостачальної компанії «Нафтогаз України» цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів, – зазначив директор «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

В Україні 12,5 мільйона домогосподарств використовує природний газ в побуті.
Доля «Нафтогаз України» на роздрібному газовому ринку складає приблизно 2%, а у планах компанії в найближчі кілька років збільшити її до 15%.

Покрокова інструкція пошуку газопостачальника в Приват24

Змінити постачальника газу в новому сервісі ПриватБанку досить просто. У Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання».

Потім виберіть адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу. Під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу.

Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).

Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID – цифровий підпис, який аналого підпису від руки. Ним можна підтверджувати особистість і підписувати документи онлайн, адже він завжди з клієнтом у смартфоні і флешка, як для електронного цифрового підпису, не потрібна. Якщо у клієнта ще немає SmartID його можна сформувати одразу за лічені хвилини.

Після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться фахівці «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама