Життя

Lumiere від Christina: догляд за шкірою, як у салоні

. 791

При появі перших зморшок не варто впадати у відчай. За умови правильного догляду можна повернути їй здоров'я і красу.

real c693e79f 2389 412c ad2c f899f9e5d359

При появі перших зморшок не варто впадати у відчай. За умови правильного догляду можна повернути їй здоров'я і красу. Для цього необхідно підібрати правильні засоби - бажано професійні, тобто ті, що використовують у своїй роботі косметологи. Одним з популярних салонних брендів є ізраїльська косметика «Кристина». Вона підходить для професійного і домашнього застосування, щодня або курсами.

З чого почати підбір засобів

Шкіра кожної жінки індивідуальна, але є те, що підходить майже усім. Одним з таких потужних і дієвих засобів є Christina Lumiere https://christinacosmetics.ua/product/gel-lyumire-s-gialuronovoj-kislotoj-d/ , гель на основі гіалуронової кислоти. Чому саме цей інгредієнт сприятливо позначається на здоров'я і молодості шкіри? Розглянемо докладніше структуру та особливості речовини.

Гіалуронова кислота добре відновлює еластичність і пружність клітин. Це універсальний засіб, що підходить для всіх типів шкіри. На відміну від інших кислот, гіалуронова діє не агресивно. Вона не відлущує і не подразнює. Після її нанесення не потрібно використовувати сонцезахисний крем, оскільки вона не чутлива до сонця.

Як попередити старіння шкіри

У нашому організмі гіалуронова кислота відповідає за зволоження, еластичність і молодість клітин. З віком її кількість у верхніх шарах шкіри зменшується. Без неї клітини стають зневодненими, з'являються зморшки, погіршується колір обличчя. Гіалуронова кислота, разом з волокнами колагену й еластину, які утворюють опору, заповнюють міжклітинний простір, роблять шкіру еластичною. У неї є ще одна функція – зволоження. Одна молекула кислоти пов'язує до декількох сотень одиниць води. Відновлюючи пружність міжклітинної простору, вона створює покриття, що захищає від бактерій. Завдяки цьому шкіра швидше загоюється і відновлюється.

В залежності від розміру молекулярної маси, розрізняють декілька типів молекул гіалуронової кислоти: 

  • низька;
  • висока;
  • наднизька. 

Частинки кислоти штучно зменшуються, що дозволяє їм проникати глибше у шари шкіри. Таким чином, макромолекулярная кислота впливає на клітини, розташовані на поверхні. Вона створює захисний фільтр, що запобігає втраті вологи й збільшує абсорбцію активних речовин епідермісом. 

Низькомолекулярна кислота, яка використовується в продуктах «Кристина», пов'язує воду у верхніх шарах епідермісу, а найдрібніші молекули проникають в найглибші шари шкіри. Таким чином, вона зволожує, зберігає пружність і зменшує прояви глибоких зморшок.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама