Життя

Плюси і мінуси крісел-ліжок у вітальні

. 1115

Площа квартири вносить певні обмеження при виборі інтер'єру. Якщо ви стали володарем невеликої вітальні потрібно добре продумати її планування та підібрати відповідні меблі.

real 79140d18 51ca 4094 a255 0dd6b5388fc5

Відмінним рішенням для таких кімнат стали крісла-ліжка. Компактні, зручні, функціональні, ці вироби пропонують дуже багато позитивних характеристик, але їх недоліки також повинні враховуватися при покупці.

Сильні сторони крісел-ліжок

Список переваг - це перелік рішень задач, які перед собою ставить покупець. До позитивних якостей самих меблів відносяться:

  • габарити - в силу своїх компактних розмірів, крісло поміститься в будь-якій кімнаті;
  • універсальність - трансформація створює кілька варіантів використання;
  • простота використання - у всіх моделях використовуються елементарні механізми трансформації, завдяки цьому навіть дітки можуть розкладати меблі;
  • практичність - міцні та довговічні матеріали. Поверхня меблів стійка до забруднень, багато товарів мають знімний чохол, що спрощує догляд;
  • доступність - широкий діапазон цін. Більш низька вартість щодо диванів.

Окремо слід наголосити не тільки кількість плюсів, але і їх "вагу".

Мінуси розкладних моделей

Недоліки не завжди пов'язані з типом меблів, вони також можуть бути викликані механізмом трансформації.

Акордеон та викочування найпоширеніші типи трансформацій для цієї категорії меблів. Міцні і зносостійкі механізми, виділяють їх на тлі міксотойла або звичайної розкладачки.

Але особливості конструкції таких механізмів створюють певні умови при виготовленні меблів. Вироби виходять досить глибокими, що не завжди зручно при сидінні. Також мінусами крісел-ліжок вважаються:

  • вузьке спальне місце;
  • стики на місцях складання-розкладання;
  • тонкий матрац;
  • не такий високий термін служби, як у звичайних ліжок.

Великим людям буде незручно спати на вузькому спальному місці, а тонкий матрац, як правило, позбавлений ортопедичних властивостей, необхідних покупцям з проблемами спини.

Види крісел

Класичні моделі виглядають, як звичайні крісла. Родзинка вироби в тому, що сидіння відкидається назад, створюючи спальну площу.

Моделі без підлокітників, це своєрідний лежак з м'яким сидінням і спинкою. Принцип розкладання аналогічний класичному, відмінність лише в тому, що з боків відсутні бильця.

Безкаркасні вироби - у вигляді міцного пружного матраца, що складається з декількох частин.

Переваги переважають в кількості, але мінуси можуть мати більшу вагомість при виборі, так як змушують покупця жертвувати комфортом.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама