Життя

Як підібрати сукню за типом фігури

 Автор: Ірина Маслюкова. 4469

Неможливо собі уявити справжню леді без єдиної сукні в гардеробі. Ця річ надає жіночності та миловидності образу, передає романтичний настрій, вигідно підкреслює всі переваги фігури та приховує її недоліки. Сукні часто виручають, особливо, коли немає часу для підбору до блузи підходящих речей, а величезне різноманіття фасонів дозволить створити образи на всі випадки життя. З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно обрати сукню за типом фігури.

 

Классические платья 1

Підбираємо сукню по фігурі 

«Груша» 

Відмінні нюанси: об’ємні стегна, тендітні плечі та виразна талія. Яка ідеальна модна сукня для цього типажу?
Щоб збалансувати недоліки, виділяйте зону грудей. Підбирайте сукні з темним низом та яскравою акцентною верхньою частиною. Виграшне рішення - вироби з ажурною зоною ліфу.

Крій повинен бути прямий або розкльошений до низу. Для того, щоб збалансувати пропорції, слід обирати приталені фасони, з низом прямого крою та акцентним верхом.

Довжину сукні краще підбирати самостійно, орієнтуючись на зріст та комплектацію.

платья с сеткои 1

«Спортивна фігура» 

Досить часто даний тип жіночої фігури також називають «трикутник».

Відмінні риси: обсяг сконцентрований у верхній зоні, плечі набагато ширше стегон.

Щоб зкорегувати недоліки, слід врахувати розмір грудей. Для жінок з великим розміром ідеально підійдуть моделі з темним верхом та світлою нижньою частиною. Найвдаліші фасони в цьому випадку: приталений верх та об’ємний низ. Такі деталі, як банти, рюші, драпірування - тільки плюс. При невеликій різниці обсягів верхньої та нижньої частини можна носити однотонні сукні прямі або трохи розкльошені.

Для жінок з невеликим розміром грудей рекомендації по акценту на нижній частині все ті ж. Однак слід обирати моделі з акцентним принтом по всій сукні. Або ж принт може бути присутнім тільки в зоні грудей.

«Прямокутник» 

Плечі та стегна відрізняються пропорційністю, але разом з тим стегна виражені не чітко.

Недоліки можна скорегувати за допомогою такої деталі, як широкий пояс, сукні з лінією корсет, плаття з геометричним принтом, за допомогою якого можна відтворити ефект витонченої талії. Також таким жінкам варто придивитися до моделей з чітким відділенням у вигляді лінії обох частин сукні.

«Пісочний годинник» 

Відмінні риси: яскраво виражена талія, верх і низ збалансовані між собою.

Такому типажу підходять практично будь-які моделі суконь. Все залежить від особистих уподобань модниці.
Дизайнери рекомендують виділяти тендітну талію. Це зробить фігуру ще більш красивою.

платья с сеткои 2

«Яблуко» 

Відмінні риси: стрункі ноги, худі стегна, які за розміром приблизно однакові з плечима, але при цьому присутній великий живіт.

На допомогу вам прийдуть широкі пояси, корсети та ремені. Також радимо придивитися до багатошарових моделей та суконь, розкльошених до низу. Виграшний варіант - сукні з V-подібним вирізом горла. Занадто облягаючих фасонів вам слід уникати.

Купити плаття по фігурі можна у нас на сайті в інтернет-магазині МастХев. Тут представлені моделі по приємним цінам.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте