Життя

У Приватбанку можна пройти верифікацію через "Дію"

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5927

Клієнти ПриватБанку можуть проходити верифікацію чи актуалізацію власних даних через додаток держпослуг Дія.

diia ukr

Як повідомляє сайт банку, відтепер для актуалізації даних в ПриватБанку клієнту треба лише відкрити свій паспорт в Дії та перегорнути на бік з штрихкодом. Після того, як менеджер банку сканує відповідний код, Дія автоматично запитує дозвіл та формує цифрову копію документа з електронним підписом та передає її банку. Також клієнти ПриватБанку відсьогодні можуть пред’являти цифровий паспорт замість оригіналу. Співробітник банка верифікує документ з Дії через QR-код.

Для ідентифікації і верифікації банк сканує весь необхідний пакет документів клієнта, і далі в роботі використовується тільки електронні копії. До запуску шеринга документів, верифікацію клієнти банку могли проводити як в електронному вигляді в Приват24, так і офлайн у відділенні банку.

Нагадаємо, мобільний додаток Дія було запущено в грудні 2019 року Міністерством цифрової трансформації у співпраці з ПриватБанком. 12 млн користувачів Приват24 можуть користуватися цифровими послугами держави без додаткових реєстрацій і підключень. Сьогодні майже 70% всіх користувачів Дії авторизуються через Приват24.

 

Поширюйте

Коментуйте