Як перевірити чи новорічна ялинка не крадена

16:54, 08 Грудня, 2020

Обласне управління лісового та мисливського господарства інформує про реалізацію та перевірку легальності походження новорічних ялинок.

Нагадаємо, напередодні Нового року бажаючі можуть купувати ялинки в державних лісогосподарських підприємствах. Це дешевше, ніж на ялинкових базарах.

Як повідомили на сайті управління, новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами:
– самоклейними етикетками
– пластмасовими бирками-стяжками

Повторно використати їх неможливо.

Спеціальні уніфіковане маркування містить індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у систему електронного обліку деревини. У системі ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності. Якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Також для перевірки легальності походження новорічної ялинки розробили додаток для Android – yalynka.info.

Щороку управління організовує рейдові бригади для охорони хвойних насаджень від браконьєрів. Штрафи за незаконну вирубку новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу та адміністративного чи кримінального штрафу.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому визначаються, як навчатимуться у школах з 14 грудня
shkola copy
DSC 0635
У Кропивницькому відкрили виставку ліногравюр школярів з Польщі і України (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024