Життя

Кропивницький потрапив до журналістського проєкту порівняння комфортності обласних центрів (ВІДЕО)

 Автор: Валерія Жовтун. 5448

Кропивницький потрапив в проєкт “Вінниця у порівнянні” від інтернет-видання Veжа. У ньому порівнюють Кропивницький у комфортності  з шестиразовим чемпіоном у змаганні найкомфортніших міст – Вінницею. 

F70B0492

 У рамках проєкту журналісти видання в своїх експедиціях вирішили порівняти Вінницю з чотирма іншими обласними центрами, які розташовані неподалік: Хмельницький, Житомир, Черкаси, Кропивницький.  

– І на власні очі побачити: чи справді Вінниця гідна називатися шестиразовим чемпіоном у змаганні найкомфортніших міст України. Адже все пізнається у порівнянні, – йдеться в анонсі проєкту.

Журналісти з Вінниці на початку зауважили, що за останній рік Кропивницький покращив свої позиції в рейтингу найкомфортніших міст України й зараз перебуває на одному рівні з Черкасами та Тернополем, випереджаючи Львів, Дніпро та навіть Київ.

Вони очікували побачити типове радянське містечко Кіровоград, а натомість опинилися в чудовому українському місті Кропивницький. Зауважили охайну архітектуру та пішохідну вулицю, натомість були вражені брудною річкою. Що з того вийшло дивіться у відео та читайте в лонгріді з фотографіями за посиланням:

Фото, відео Veжа

 

 

Поширюйте

Коментуйте