Життя

Як вибрати подарунок для людини, у якої все є: топ порад

. 2679

 Напевно, у всіх нас є один друг, у якого, здається, є все. Ви їх любите, але купувати їм подарунки може бути вкрай неприємно і важко, адже це завжди займає купу часу. До того ж, ви можете бути не впевнені, що вибраний вами презент сподобався. Але ніхто не хоче просто дарувати гроші, бо це не цікавий подарунок, та й адресат можете подумати, що ви занадто легковажно поставилися до пошуку презентів для нього. Але ж що ж робити у ситуації, коли ви не знаєте, що будете дарувати?

 podarunok copy

Половина задоволення від дарування подарунків - це спостерігати за обличчям одержувача, коли він відкриває його. Тому, щоби допомогти вам у пошуку відповідних варіантів презентів, які дійсно вразять адресата, ми дамо вам декілька порад та ідей для подарунків друзям, у яких є все.

Послухайте, що говорять ваші друзі

Дуже часто, наші друзі нам прямо говорять про те, що вони хочуть отримати у якості презента, або ж несвідомо повідомляють деякі підказки, які можна використати, щоби знайти ідеальний варіант подарунку. Достатньо лише перед тим, як відправлятися на пошуки презентів, поспілкуватися з їх адресатом, і ви вже будете на крок ближче до того, щоб знайти найбільш оптимальне рішення.

Згадайте, що вам дарував ваш друг

Іноді, коли люди дарують вам подарунок, це те, що вони хотіли б мати для себе. Ви можете почати відстежувати, хто з друзів чи членів родини дарує вам який подарунок. Крім того, якщо вони коментують черговий презент, який ви отримаєте, зробити примітку. Ви можете зберегти ці предмети до того моменту, коли настануть свята, і передати їх своїм друзям і родичам, які неможливо придбати.

Справа не в вартості презента

Можливо, подарунок, який ви хочете подарувати своєму другові, дорожчий, ніж ви можете собі дозволити, але ви вже вирішили, що будете купувати і дарувати саме цей варіант. Наша порада звучить наступним чином: не порушуйте свій бюджет. Вартість подарунка нічого не варта, якщо людина, якій ви будете його дарувати, не відчуває ті враження та емоції, які ви хочете передати разом з презентом.

Даруйте враження та емоції

Чи любить ваш друг певну книгу чи серію книг, таких як Les Misérables, Wicked чи серію Гаррі Поттера? Чи можуть вони цитувати фільми та книги слово в слово? Швидше за все, у них вже є книга, книги, фільми та плакати. Але ви можете отримати їм квитки на живий виступ. Подаруйте подарунковий сертифікат до ресторану, де вони могли би повечеряти та подивитися улюблену виставу. Таких варіантів безліч, вам лиш потрібно обрати той, який буде найбільш відповідним для конкретної людини.

Дізнайтеся, що їм потрібно

Це звучить очевидно, але головне - думати нестандартно. Багатьом успішним людям, у яких все є, дуже бракує часу. Хоча ви не можете дати їм час, ви можете дати їм один із десятків доступних гаджетів, щоб допомогти їм краще розпоряджатися своїм часом. В цю категорію подарунків можна віднести і спеціальні органайзери. Також, ви можете дізнатися про те, які є у адресата проблеми, або ж що йому заважає відчувати себе комфортно, після чого спробувати вирішити ці неприємності.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама