Життя

Як підготуватись до ЗНО 2021 вчасно та якісно?

. 4184

 Зовнішнє незалежне оцінювання – складний та відповідальний етап для випускників. Програма з кожного предмета містить величезну кількість вимог щодо рівня знань та навичок. Завдання тестів переважно різнорівневі та охоплюють матеріал за весь період шкільного навчання.

ЗНО підготовка

У 2021 році обов’язковими для складання будуть українська мова та математика. Одним із найпоширеніших предметів для вступу на різні спеціальності є іноземна мова – англійська, німецька, французька чи іспанська. ЗНО з математики стане дворівневим – рівень стандарту для отримання результату ДПА та профільний рівень – для вступу до закладів вищої освіти.

 У будь-якому разі починати готуватися до тестування варто вчасно. Батькам слід серйозно поговорити з дитиною про майбутню професію та з’ясувати, чи є певні труднощі з вивченням потрібних предметів. За необхідності варто звернутися до репетитора. Чим швидше розпочнете підготовку зі спеціалістом, тим кращими будуть ваші шанси на високі бали.

Які проблеми можуть виникнути у старшокласника при підготовці до ЗНО?

На загал, готуючись самостійно, дитина може зіткнутися з власними прогалинами у знаннях. Останні спричинені недоліками шкільного навчання. Учень може не розрахувати час, неправильно структурувати матеріал – і через це мало що запам’ятовувати.

Найскладнішими предметами традиційно вважаються точні науки – математика, фізика та хімія. Під час повторення цих дисциплін вкрай помилковою є стратегія простого зазубрювання. Навчитися з легкістю розв’язувати задачі, рівняння чи нерівності можна, лише попередньо зрозумівши певну теорію та хід рішення. Уже з середньої школи учневі варто тренувати логіку та критичне мислення – розв’язувати головоломки, ребуси, логічні задачі тощо. Допоможе в цьому професійний репетитор з математики у м. Кропивницький.

репетитор ЗНО

Українська мова дається легко не кожному. У цьому іспиті найважче – грамотність та володіння граматичними категоріями. Найбільше труднощів виникає з фонетикою, морфологією та фразеологією. Для багатьох справжнім випробуванням є написання твору. Адже композиція твору повинна мати чітку логічну структуру, потрібно добирати власні аргументи, наводити приклади з художньої літератури, дотримуючись певного стилю та орфографічних норм. З цими та іншими нюансами підготовки допоможе репетитор української мови у м. Кропивницький.

Під час складання іноземної мови абітурієнт може зіткнутися з мовним бар’єром, тобто не володіти лексикою, не сприймати мовлення на слух і т.д.

В основному труднощі стосуються:

 • поганого запам’ятовування правил;
 • невміння застосовувати теорію на практиці;
 • нерозуміння причинно-наслідкових зв’язків між фактами;
 • несформованого логічного мислення

Чим відрізняється самостійна підготовка до ЗНО від підготовки з репетитором?

екзамен підготовка

Розпочинати підготовчий процес варто заздалегідь – принаймні за 1,5- 2 роки до тестування. Усе залежить від попереднього рівня знань. Якщо він занадто низький, то починати готуватися треба з 8-9 класу. У цьому разі слід ретельно опрацьовувати нові теми та повторювати пройдений матеріал.
Майбутньому абітурієнту необхідно перш за все остаточно визначитися з предметами та дізнатися свій попередній рівень. Це можна зробити, склавши пробне тестування онлайн. Далі слід розробити орієнтовний графік занять. Найскладнішому предмету варто приділити на 1-2 години більше. Обов’язково ознайомлюйтеся з програмами з кожного предмету на порталі ЗНО та інших офіційних джерелах. Включіть у свій робочий графік репетитора.

Заняття з приватним педагогом значно скорочують час на підготовку. Викладач професійно оцінює знання та складає індивідуальну програму підготовки, адаптуючи її до потреб, здібностей, психопиту учня. Відтак учитель прокладає шлях для найлегшого запам’ятовування матеріалу. Репетитор англійської мови у м. Кропивницький відкриває корисні секрети, як вивчати нову лексику, компонувати зв’язне висловлювання, розуміти мовлення носіїв.

Порівняно з самостійним навчанням, підготовка з репетитором відзначається й іншими перевагами:

 • можливістю швидко та ефективно усувати прогалини в знаннях;
 • вичерпним поясненням складних тем з наочними прикладами;
 • методично розробленими заняттями;
 • забезпеченням якісними навчальними матеріалами;
 • систематичністю та послідовністю у підготовці

Не відкладайте ЗНО на потім – краще зверніться до репетитора!

Значимість незалежного тестування, особливо для майбутньої освіти, не варто недооцінювати. Не втрачайте дорогоцінний час! Поговоріть зі школярем про екзамени вже сьогодні. Визначтеся з бажаним напрямом підготовки та усіма необхідними предметами. Адекватно оцініть рівень знань вашої дитини.

Пам’ятайте, що надійний та ефективний спосіб підготовки – це репетитор. ЗНО з української мови чи математики, географії чи історії неможливо скласти, розраховуючи на везіння. Потрібна клопітка самостійна праця та супровід викладача.

Знайти кваліфікованого педагога на сайті «Букі» можна всього за кілька хвилин. За допомогою розділу «Фільтри» ви застосовуєте свої критерії пошуку, а саме:

 • рівень підготовки;
 • місце проведення занять;
 • цінові параметри;
 • розташування анкет викладачів за рейтингом, ціною або кількістю відгуків

Статтю написала Марія В. учитель і репетитор української мови
Обирай репетитора по анкетам з фото і відгуками: https://buki.com.ua/

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама