Життя

Новорічна вечірка онлайн: ТОП ігор для компанії

. 3279

Плануєте новорічну вечірку в Zoom? Тоді вам стане у пригоді перелік ігор для онлайн-зустрічі.

vechirka

Компанія Institute of Cognitive Modeling підготувала підбірку ігор.

Крокодил

Мета гри – показати слово за допомогою міміки та жестів так, щоб інші гравці якомога швидше вгадали, що ви маєте на увазі.

Вгадай по картинці

Аналог «Крокодила», тільки слова або фрази треба не показувати, а малювати. Учасник розшарює свій екран, відкриває там будь-який графічний редактор і намагається зобразити загадане.

Я ніколи не

Ця стара як світ гра дозволить дізнатися про друзів багато нового. Правила прості: озвучується фраза у форматі «Я ніколи не…» – хто робив, той випиває. Рекомендується на пізніх стадіях онлайн-вечірки.

Алфавітний челлендж

Перш за все, оберіть тематику: наприклад, фільми. Хтось традиційно починає з букви А, другий каже фільм на букву Б, третій... ну ви зрозуміли. Можна додати чогось від себе: змусити програвшого п'ять разів присісти або випити келих морквяного соку.

Кулінарне шоу

Домовтеся з друзями приготувати одну страву. Переможе той, хто зробить її швидше й красивіше. Гра буде веселіше, якщо хтось з вас не вміє готувати.

Quiz

До цієї гри доведеться трохи підготуватися: кожен учасник заздалегідь придумує тему і десять пов'язаних з нею питань. Потім ведучий надсилає у чат якесь питання (це може бути ребус, цитата або кадр з фільму), а інші мають зрозуміти про що йде мова. Відповіді відправляють ведучому в особисті повідомлення, щоб потім було зручніше підрахувати бали.

Роби як я

Гру починає найенергійніша людина в компанії: вона обирає музику та починає рухатись. Решта учасників повторює рухи за ведучим; зрозуміло, у всіх гравців повинні бути включені web-камери.

Караоке

Не варто боятися конфлікту з сусідами – це в клубі або у ресторані учасники зазвичай співають на межі голосових зв'язок. Вдома, поруч з ноутбуком, можна співати неголосно – ваші друзі все одно вас почують.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама