Життя

Кухонний стіл

. 511

Як обрати кухонний стіл та що має значення для вибору.

Як вибрати кухонний стіл: поради від експертів «Дубок»
Підібрати обідній столик не так просто, як здається. Цей предмет меблів повинен бути практичним, ергономічним, відповідати стилю та кольору інтер'єру, а в окремих випадках – ще й вирішувати додаткові завдання (як декоративні, так і функціональні).

Розмір стола
Для великої родини вдалим вибором стане більша модель, а для квартири одинака підійде мініатюрний варіант. Має значення й висота: якщо ви хочете створити атмосферу затишного бару, вибирайте барний столик. Коли ж до душі японський дизайн, логічно буде придбати низькі столові меблі, які підійдуть під цей стиль.

Якщо потрібно вибрати виріб для великої родини при скромній площі приміщення варто придивитися до моделей-трансформерів. В інтернет-магазині Dybok https://www.dybok.com.ua/ua/product/catalog/45 кухонні столи представлені в широкому асортименті, серед якого можна знайти й розкладні варіанти.

real 7dab157a 24c9 4016 93a2 ac0905a236b0

Враховуємо форму стільниці
Найбільш поширені столики з квадратними, прямокутними, круглими та овальними стільницями. Для сім'ї до чотирьох осіб, яка не дуже часто приймає гостей, придатна будь-яка форма. Найбільш компактний вибір – варіант з круглою чи квадратною стільницею. Для великих сімей краще підібрати овальні, прямокутні або ж розкладні моделі.

Порада. Стільниці нестандартних форм нечасто застосовують на кухні. Їх доцільно використовувати для журнальних, приставних моделей.

Матеріал виготовлення
Чим ближче розташовані меблі до робочої зони, тим більш практичним і простішим у догляді повинен бути матеріал. Скляні, металеві, дерев'яні, пластикові, керамічні поверхні – оптимальні варіанти, якщо плита знаходиться зовсім поруч з обідньою групою.

Порада. Меблі з МДФ та ЛДСП не відносяться до трендових. Проте їх часто використовують для кухонних столів, оскільки вони мають ряд переваг: демократична ціна, відносно невелика вага, різноманітний дизайн.

Колір і стиль
Колір кухонного стола повинен гармонійно поєднуватися з підібраною стилістикою та кольоровою гамою інтер'єру. Але зовсім не обов'язково, щоб він точно їй відповідав. Такий предмет меблів може органічно та непомітно вписатися в обрану палітру або стати яскравим акцентом.

Сьогодні модне «легке хуліганство» в питаннях стилістики. Так, в сучасний інтер'єр можна підібрати меблі у вінтажному стилі, а на кухню в скандинавському стилі – поставити столик, який представляє індустріальний напрямок.

Кількість ніжок
Цей параметр на перший погляд здається незначним. Насправді, існують моделі з різною кількістю ніжок однією, трьома, чотирма, п'ятьма, або навіть взагалі без них (мова йде про варіанти настінного кріплення).

Порада. Якщо вам важливо, щоб стільці максимально «ховалися» під стільницю, економлячи простір, обов’язково врахуйте цей момент.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама