Життя

Фільм «Міф» про життя Героя України Василя Сліпака виклали у відкритий доступ

 Автор: Ірина Маслюкова. 2901

Переглянути документальний фільм «Міф» режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія, який розповідає про оперного співака та Героя України Василя Сліпака, можна безкоштовно онлайн.

 

xmif onlain 1.jpg.pagespeed.ic.5jt6oPqxaj

Як повідомляє «Нове українське кіно», фільм «Міф» виклали онлайн до безкоштовного перегляду на сайті Megogo за посиланням.

«Міф» – це історія життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, Героя України, кавалера орденів «За мужність» І ст. та «Золота Зірка», соліста Паризької національної опери, який покинув велику сцену, аби стати воїном і віддав життя, захищаючи Україну. У 2015 році під позивним «Міф» Василь Сліпак добровольцем пішов воювати на Донбас і загинув 29 червня 2016 року.

Василь народився у Львові, але в пошуках музичної реалізації переїхав до Франції. Там він прожив 19 років і знайшов усе, що звикли називати «щастям»: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, долучився до волонтерського руху. А згодом вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Співаторами сценарію фільму є Леонід Кантер, Іван Ясній та Олена Мішина, продюсер – Катерина Мізіна. Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель. Загальний бюджет фільму склав 1,5 млн грн, з яких 620 тисяч грн – державна фінансова підтримка.

Стрічку створено NGO «Tribu Verde» та Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» у 2018 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Поширюйте

Коментуйте