Життя

Шиномонтаж - робити самому чи звернутись до автосервісу?

. 1951

Сезонне обслуговування автомобіля передбачає зміну гуми з літньої на зимову та навпаки, в залежності від того, що попереду, зима чи літо. Процедура заміни автопокришок нескладна, особливо при наявності другого комплекту колісних дисків. Але виконання такого завдання вимагає наявності домкрата, бажано гайковерта та трохи вільного часу. Крім того, після зміни гуми, необхідно виконати додаткові заходи з балансуванням коліс і регулюванням розвал-сходження. Тому рекомендується робити шиномонтажні роботи в умовах автосервісу.

 

Depositphotos 325569030 s 2019

Перелік шиномонтажних робіт

Сучасні станції технічного обслуговування оснащені автомобільними підіймачами, електричним і пневматичним інструментом, а також спеціальними стендами та станками для роботи з колесами. Сьогодні шиномонтаж пропонує наступні умови:

  • мийка коліс;

  • зміна гуми;

  • ремонт гуми при порізах і проколах;

  • правка колісних дисків;

  • балансування коліс;

  • накачування шин азотом.

Як видно з переліку послуг, в шиномонтаж звертаються не тільки для зміни гуми, а й для ремонту коліс. Також майстри автосервісу допоможуть підібрати оптимальні автопокришки, якщо старі мають критичний знос.

Ремонтні роботи

Звернувшись на СТО, можна швидко та надійно усунути бічні порізи та проколи автопокришок. Для цього використовується сира гума та вулканізуюче обладнання. Під дією високої температури латочка стає одним цілим із автопокришкою, чим і обумовлена ​​надійність ремонту. Вартість такої послуги може відрізнятися, в залежності від масштабів порізів і проколів, адже потрібна різна кількість матеріалу для ремонту.

Ремонт колісних дисків виконується на спеціальному рихтувальному верстаті. Йдеться про штамповані, литі та ковані диски. Залежно від типу диска, для ремонту використовується зварювальне обладнання. Після ремонту даних виробів і установки гуми, колеса балансуються. Це необхідно для рівномірного розподілу гуми по колу диска. Робота виконується на спеціальному балансувальному верстаті з додатковими вантажами. Якщо гума брудна, перед шиномонтажем вона обов'язково миється на спеціальному закритому верстаті.

Оскільки колеса були демонтовані, після їх установки необхідно внести корективи розвал-сходження. В іншому випадку гума буде швидше зношуватися, можливе погіршення управління машиною. Для регулювання розвал-сходження використовується спеціальний стенд, що дозволяє виставити колеса під оптимальними кутами в горизонтальній і вертикальній площинах.

Де виконати шиномонтаж у Києві

Компанія Oiler працює в Києві та пропонує послуги з обслуговування та ремонту автомобілів. Кожен її автосервіс має шиномонтажне відділення з необхідним обладнанням. Щоб відвідати СТО компанії, необхідно попередньо записатися на зручний для вас час. Шиномонтажні роботи виконуються в день звернення за фіксованою ціною, вказаною на сайті компанії.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама