Життя

Інновації від «АТБ», які роблять ваші покупки більш комфортними

. 774

Не дивлячись на складнощі, які провокує складна економічна ситуація в Україні та пандемія коронавірусу, компанія «АТБ» продовжує стрімко розвиватися. Корпорація застосовує сучасні діджитал-рішення у сфері роздрібної торгівлі та впроваджує сучасні клієнтські сервіси. Вони мають на меті зробити покупку товарів в «АТБ» максимально зручною, швидкою та безпечною.

 

real 32864af8 69cc 4b3c 9372 3f1cface33f8

«АТБ» у вас на порозі – зустрічайте

Окрім розширення своєї географії, «АТБ Маркет» пропонує віртуальну вітрину. Здійснити покупку можна в інтернеті – упродовж години пакунок буде доставлений вам додому. Переваг онлайн-шопінгу немало:

  1. Економія часу та сил. Не потрібно стояти на касі, нести важкі пакунки та поспішати з роботи, щоб встигнути приготувати вечерю.
  2. Можливість отримати детальну інформацію про кожен товар. Усі позиції в каталозі детально описані. Вказана актуальна ціна за штуку/кілограм, торгова марка, країна виробництва.
  3. Здійснення усвідомленого вибору. Проходячи повз полиці з товарами, від яких ви вирішили відмовитися, тяжко втриматися від покупки.
  4. Економія бюджету. Ціни в онлайн-каталозі не відрізняються від тих, що в магазині. Є можливість ознайомитися зі всіма акційними пропозиціями.

Корпорація прагне забезпечити безперебійне постачання виключно якісних продуктів мільйонам споживачів.

Сервіс попереднього замовлення – економія часу та мінімізація контактів
«АТБ» надає можливість зібрати свій кошик онлайн. Не потрібно витрачати час на пошуки товару в маркеті. Вибравши необхідні продукти, слід вказати найближчий магазин. До того часу, поки клієнт прийде в супермаркет, пакет уже буде підготовлений. Оплатити товари можна на касі чи онлайн. В останньому випадку потрібно тільки показати електронний чек.

Інтелектуальний помічник «АТБОТ» – нетривіальне діджитал-рішення

«АТБ» ще у 2019 році запустив чат-бот для безпечного спілкування в Viber і Telegram. Це заміна несучасній книзі скарг і пропозицій, яка мала паперовий вигляд. «АТБОТ» покаже магазини, які знаходяться поряд, надасть інформацію про асортимент, акційні пропозиції, відкриті вакансії. Для його запуску необхідно лише просканувати QR-код і перейти за посиланням. Чат-бот створений з метою покращення обслужування клієнтів. Це важливий крок в діджіталізаціі рітейлу.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама