Життя

3 реальні переваги санвузлів з душем

. 2351

 

Коли власники невеликої квартири з мініатюрною ванною кімнатою стають до ремонту, виникає одвічне питання — ванна чи душ? Якщо ви не фанат СПА у ванній з піною, відповідь очевидна.
Та чи мають класичні душові кабіни чи зараз модні душові walk-in вагомі переваги перед громіздкими ваннами. Про це ми запитали експертів компанії Cersanit.


 

image1 copy copy copy

Заощадження простору

І не посперечаєшся. Середньостатистична акрилова ванна має габарити 180 на 75 см проти душової 90 на 90 см. Тому якщо через ванну немає де й пралку встановити, це вагомий плюс на користь душу.

Простота догляду

image2 copy copy

Аби ванна з акрилу сяяла як нова, потрібно використовувати дорогі миючі засоби. Та усе одно після кожного використання залишається жовта дужка на рівні набраної води.

Душовий куточок, особливо якщо це не кабіна, а оформлена плиткою частина санвузлу з дверцятами, простіша у догляді.

“Потрібна лише акцентна плитка для стін, яку можна використовувати у вологих приміщеннях. Бруд з неї швидко змивається водою”, — завіряють представники бренду кераміки Opoczno.

Заощадження часу

Прийняти душ можна і за 5 хвилин. Його обирають ті, хто цінує власний час та полюбляє швидкий ритм життя. З тими, хто 20 хвилин набирає 70 літрів води у ванну, а потім ще 40 хвилин “відмокає”, першим важко знайти спільну мову у питаннях “щоденної гігієни”. Тому чудово, коли всі члени родини голосують за душову кабіну одностайно.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама