Життя

Молодь Кропивницького може отримати грант на навчання в академії лідерства

. 1756

Випускникам шкіл, які успішно пройдуть відбір, покриють понад 90% вартості річної навчальної програми Української академії лідерства. Заявки на навчання приймають до 20 квітня.

photo 2021 02 15 22 45 28

Що це за навчальна програма?

Навчальна програма Української академії лідерства – це річний курс розвитку для молоді віком від 16 до 20 років. В Академії підлітки беруть час для того, щоб розкрити свій лідерський потенціал і покликання, отримати практичний досвід створення проєктів та зважено обрати професію.

Понад 50% молоді працює не за професією – і це лише офіційні дані Державної служби зайнятості. Згідно з дослідженнями аналітичного центру CEDOS, все більше студентів залишають навчання, не закінчивши університет.

– Я працюю в освіті понад 20 років, пройшов шлях від бакалавра до доктора філософії на Заході і розумію, що вступати в університет у 17 зарано, – розповідає випускник Кембриджу та викладач Академії Михайло Винницький. – Вища освіта – це освіта для дорослих, а до повноліття більшість молоді просто до неї не готова. Саме тому у світі звичною практикою є “gap year”. Підлітки після школи беруть рік, аби попрацювати, поволонтерити, здобути життєвий досвід і розширити світогляд перед тим, як заглибитися у конкретну спеціальність. Молоді люди, які використовують “gap year”, стають значно успішнішими.

Такий “gap year” в Україні реалізовує Українська академія лідерства. Студенти розкривають лідерські якості, вчаться працювати в команді, брати відповідальність за своє життя і втілювати мрії.

Трохи історії про Академію

Українську академію лідерства створили у 2015 році. За шість років роботи в Академії напрацювали програму з власного досвіду і сучасних освітніх практик США, Європи та Ізраїлю. Річний курс поєднує три напрямки розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

photo 2021 02 15 22 45 24

Молодь спілкується із лекторами Києво-Могилянської академії, Українського католицького університету та інших провідних університетів країни. Студенти зустрічаються із підприємцями, експертами з різних сфер, громадськими діячами та урядовцями. Підлітки вчаться розуміти свої емоції та керувати ними і щодня займаються спортом.

photo 2021 02 15 22 45 14

Практичний досвід і робота у команді допомагають студентам стати впевненішими у собі та своїх силах. Під час навчальних експедицій Україною та світом, спілкуванні з успішними людьми підлітки знаходять своє місце в країні. У дослідженні традицій та історії свого народу молодь формує національну ідентичність.

– За ці 10 місяців молода людина може набратися самостійності, відповідальності, ініціативності, – додає Михайло Винницький. – Мій син Богдан цьогоріч став студентом Української академії лідерства. Я бачу, як він змінився навіть на побутовому рівні. Він дуже змужнів.

Українську академію лідерства уже закінчило 886 випускників, які зараз навчаються у найкращих університетах країни та за кордоном, очолюють молодіжні центри, втілюють власні стартапи та здобувають престижні премії. Академія має 5 осередків-філій у Києві, Львові, Харкові, Миколаєві, Маріуполі. У кожному з них живуть та навчаються від 35 до 40 студентів.

Як потрапити на навчання?

Для вступу до Академії потрібно заповнити анкету та пройти три етапи відбору: написати есе і скласти фізичний тест, взяти участь у груповій дискусії та пройти співбесіду. Вже наступного місяця після подання заявки кандидат дізнається, чи вступив.

Якщо абітурієнт вдало пройде усі етапи відбору, отримає грант. Партнери Академії покриють 90% витрат програми. Загальна вартість навчання – 300 тисяч гривень. Студент ж сплачує лише 25 тисяч гривень за весь рік.

photo 2021 02 15 22 45 20

Також молодь має шанс потрапити на програму за скороченим відбором, якщо сплатить повну вартість програми. Для цього потрібно подати анкету та успішно пройти співбесіду.

Заявки приймають до 20 квітня.

Контакти

Детальніше про вступ до Української академії лідерства можна дізнатися на сайті http://join.ual.ua/, а також за адресою join@ual.org.ua та телефоном +380 (67) 446 31 01.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама