Життя

Як приготувати смачну квашену капусту

. 10423

Кулінарка з Кропивницького Галина Артеменко у своєму фудблозі «Жизнь вкусная» ділиться рецептом квашеної капусти з куркумою.

 

 

kvashenaja kapusta v banke s kurkumoj

Вихід: 1 л. банка

Інгредієнти:

 • 1 кг капусти

 • 1 ст. л. солі

 • 1 ст. л. куркуми

 • 1 ч. л. гострого перцю

 • 1 корінець імбиру розміром з палець

Приготування:

 1. З качана зняти один листок і зберегти його. Далі потрібно нашаткувати капусту.
 2. Очистити і нарізати соломкою корінець імбиру.
 3. До капусти відправити гострий перець, сіль і нарізаний імбир. Всипати куркуму.
  Готувати варто у рукавичках.
 4. Перемішати капусту зі спеціями і почати інтенсивно тиснути на неї. Потрібно, щоб вона зменшилася в обсязі і почала виділяти сік.
 5. Перекласти капусту в банку. Зверху покласти відкладений цілий лист капусти. Банку поставити в невелику тарілку і залишити при кімнатній температурі.
 6. Налити в міцний пакет трохи води і покласти його на банку. Ця невелика вага допоможе верхньому листочку капусти не підніматися в перші дні, а коли процес бродіння піде і верхній лист стане не таким жорстким, його можна буде прибрати.
  Залежно від температури в приміщенні, бродіння може зайняти 5 днів - тиждень, +/- пару днів. Коли почнуть з'являтися бульбашки в капусті, раз в день випускайте їх, придавлюючи капусту виделкою. Якщо з банки вийде сік, влийте його назад під час чергового випускання газу з капусти.
 7. Коли капуста перестане дуже сильно пінитися, з'явиться яскравий аромат квашеної капусти, а на смак вона стане приємно кислою, капуста готова. При цьому аромат імбиру буде ніжним, а гострота перцю - дуже м'якою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама