Життя

Чому акції Tesla рекордно подорожчали за рік і чи можуть українці на цьому заробити?

. 520

Tesla — американський виробник електрокарів. Компанія закрила 2020 рік із чистим прибутком у $721 млн, і це вперше — ще у 2019-му річні результати свідчили про збитки.

real ac4e5683 e000 4d85 9b3a 89d00983bb5b
Компанія зараз коштує дорожче, ніж конкуренти, виробляючи значно менше автівок. Це найдорожчий автовиробник світу з капіталізацією у $640 млрд. 

 

На фоні шести успішних фінансових кварталів поспіль, включення наприкінці грудня 2020-го в індекс S&P 500 та реалізації амбітного плану продати півмільйона електрокарів (продано 499 500 штук, вироблено 509 737) акції Tesla Motors невпинно зростали. Наприклад, 20 лютого 2020 акція Tesla коштувала $180, а через рік ціна складає близько $800. 

Крім того, саме у 2020-му Tesla офіційно відкрила свій перший завод за межами США. На 2021 рік у компанії дуже амбітні плани — зробити демократичну Model 3 ще доступнішою, вийти на нові ринки (зокрема Індійський). Tesla прагне повністю самостійно забезпечувати повний виробничий цикл, від добування сировини для виробництва акумуляторів до просування власних каналів збуту.  Саме робота над літієвими батареями має зробити електрокари дешевшими в майбутньому.


Як українцям вкладати в Tesla

Придбати цінні папери іноземних емітентів, у тому числі Tesla, українці можуть з допомогою брокера. Обираючи компанію, варто врахувати одразу кілька важливих факторів: надійність, поріг входу (мінімальний розмір інвестицій), наявність підтримки спеціалістів, додаткових послуг, розмір комісії за угодами.
«ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — частина міжнародної групи Freedom Finance, одна з найстарших та найвпізнаваніших компаній на теренах СНД. Кожного клієнта компанії безперервно супроводжує персональний інвестиційний консультант. Кожне питання, від відкриття брокерського рахунку до вибору стратегії поведінки з тими чи іншими активами, можна вирішити телефоном, онлайн або в одному з 12 офісів у містах України.

Доступ до біржі NASDAQ, де торгуються акції Tesla, відкриває європейський підрозділ холдингу. Інвестору необхідно відкрити брокерський рахунок, аби почати проводити операції. Робити це просто зі смартфона дозволяє мобільний додаток від Freedom Finance під назвою Tradernet.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама