Життя

Пенсіонерів Кіровоградщини попросили вчасно повідомляти про зміну паспорта 

. 1492

Майже дві сотні пенсіонерів Кіровоградщини після зміни паспорту не повідомили Пенсійний фонд про нові паспортні дані. 

pensioner

Як пояснюють фахівці Пенсійного фонду в області, внаслідок несвоєчасного подання коректних даних виникають непорозуміння зі своєчасної виплати пенсій.

Інформація про пенсіонера

Щоб вчасно виплачувати пенсію, фонд має володіти перевіреною та чіткою інформацією про пенсіонера як отримувача послуги. Така інформація формується з багатьох джерел (реєстри та бази даних). Наприклад, при звірці паспортних даних пенсіонерів використовується облік Державної міграційної служби, за яким виявляються пенсіонери, в яких паспорти визнані недійсними, викраденими або втраченими. Таким одержувачам пенсії фахівці головного управління направляють повідомлення про обов’язкову звірку даних за новим паспортом.

Пенсіонери повинні звірити дані у разі:

  • отримання нового зразка паспорта громадянина України – ID картки;
  • отримання нового паспорта у разі викрадення або втрати старого;
  • зміни прізвища, ім’я та по батькові (надається новий паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб або інший документ, на підставі якого відбулися зміни);
  • зміни місця реєстрації (прописки) або при знятті з реєстрації.

Куди звернутися?

У разі отримання відповідного повідомлення  необхідно терміново з’явитись до відділу обслуговування громадян (сервісного центру) за адресою, зазначеною у листі, та надати оригінал дійсного паспорта.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама