Життя

Машинку викликали? У Кропивницькому з’явиться новий онлайн-сервіс таксі

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6530

 

Сфера громадського транспорту болюча для Кропивницького. І якщо ситуацію із маршрутками поволі намагається змінити міська влада, то сферу таксі оновлення лише чекають. Але невдовзі ситуація може змінитись.

 

taxi

Клієнти в очікуванні

Львів’янин Андрій, який приїздив у Кропивницький в гості був здивований, що в обласному центрі є проблеми з таксі.

«Друзі кинули мені кілька телефонів таксі, але попередили, що оскільки я приїжджаю потягом, то немає сенсу викликати таксі, а треба обирати «з бордюру» серед тих, які вже очікують під вокзалом. Мовляв, всі таксі там стоять, але як викликати машину, то я почую, що «нєт машинки в вашем районе», - розповідає чоловік.

Так само проблемно викликати машину і в приватний сектор, каже Людмила, яка мешкає у мікрорайоні Новоолексіївка. Хоча район зовсім близько від центру міста, у вечірній час вибратись туди нереально.
Якщо після роботи вирішила затриматись у місті після 19.00 – вибратись додому громадським транспортом тяжко.

«До нас їде одна маршрутка 104. Яка фактично після 19.00 і не їздить. Зараз запустили комунальний автобус раз на годину, останній з яких їде о 21.10. Далі, тільки таксі», - каже вона.

І якщо з центру додому викликати машину можна, то от вибратись ввечері з району – ні.

«Приватний сектор, дороги погані і машини просто не хочуть сюди їхати. Колись гості засиділись до десятої вечора, і після того ми ще півтори години дзвонили у всі служби таксі по черзі, аби хоч хтось приїхав. Ми обіцяли навіть подвійну плату, але нам все казали, що немає машини. Це при тому, що в центрі чи біля ринку машини завжди стоять, а звідти до на 5 хвилин їзди», - розповідає жінка.

Якщо ж доводиться їхати у нічні відрядження – на таксі взагалі не покладається. Аби не нервувати, якщо обіцяна машина не приїде, просто просить підвезти на вокзал знайомих.

Новий сервіс і більша конкуренція

Як свідчать експерти, у містах, куди вже прийшли онлайн-сервіси таксі конкуренція між гравцями ринку зросла.

Наразі у Кропивницький готується зайти ще сервіс OnТaxi, який вже працює в понад 20 містах. Він дозволяє як телефоном, так і онлайн замовити машину як по місту, так і між містами.ontaxi

«Ми поступово проводимо дослідження ринку різних міст України, і побачили, що у Кропивницькому є великий потенціал для покращення сфери перевезень. Нам є, що запропонувати потенційним клієнтам в плані сервісу та можливостей. Проте зараз нам необхідний регіональний представник, який би міг представляти нашу компанію. Ця людина має втілювати в життя нашу головну мету - покращувати комфорт міських перевезень на авто», - каже Денис Покаліцин, керівник сервісу OnTaxi.

Замовляючи машину тут можна одразу вказати всі адреси для заїзду, клас авто і додаткові опції, як от дитяче автокрісло.
Оплатити поїздку можна як готівкою, так і карткою, або ж кешбеком для постійних клієнтів.

«Є можливість розраховуватися не тільки за допомогою готівки, картки, “прив’язаної” у додатку, але й Google Pay/Apple Pay. Крім того, у нашому сервісі працює система “Кешбек”. Це означає, що 5% від вартості поїздки у класі “Стандарт” або вище буде повертатися на рахунок клієнта. Ці кошти можна накопичувати та використовувати для повної оплати наступних поїздок», - керівник сервісу OnTaxi.

А головне для пасажира, зможе зробити попереднє замовлення авто і в режимі онлайн можна відстежити свою машину і зрозуміти, наскільки вона далеко та як скоро приїде насправді.

«20 хвилин чекати відповіді чи буде машина не доведеться. В нашому сервісі завдяки сучасним технологіям оператор дасть відповідь значно швидше, тому такого довгого очікування не буде.
До того ж і у замовленнях за номером 2000 (надходить смс з посиланням на сайт), і у додатку клієнт сам побачить на мапі, чи є біля нього машини обраного ним класу, і на якій відстані від нього», - каже керівник сервісу.

Тобто, плануючи поїздку на вокзал авто можна забронювати наперед.

Окрім того, клієнтам пропонують такі фішки як кур’єрську доставку таксі невеликих вантажів та послугу «тверезий водій», коли професіонал доставить вашу автівку за місцем призначення, аби людина, яка випила не сідала за кермо і водночас не лишала своє авто деінде.

Наразі сервіс готується виходити на ринок Кропивницького і шукає партнерів для ведення бізнесу. Більше про OnТaxi читайте за посиланням.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте