Життя

Який обрати магазин взуття для придбання якісних кросівок?

. 1348

 

Дещо про фірмовий магазин взуття New Balance

 

real 33f97074 a76c 4132 96f5 9b9600b8a4b5


Обрати відповідну пару черевик чи кросівок до свого життєвого стилю завжди досить складно. Хороший виріб має поєднувати в собі безліч якостей, таких як практичність, функціональність, зносостійкість та комфорт. А ще хотілося б, щоб і естетична складова була на висоті. Тому у сегменті спортивного та повсякденного взуття ми обираємо саме New Balance.

 

Заснований ще у 1906 році за більш ніж сторічну історію бренд зарекомендував себе, як надійний виробник високоякісних товарів в різноманітних категоріях. Для компанії завжди важливим пунктом був активний розвиток для досягнення ідеалу в кожному починанні. Так, на сьогодні марка є одним з найуспішніших лейблів, які виготовляють високотехнологічні продукти для широкого кола покупців.

Магазин взуття New Balance включає сотні моделей різноманітних конструкцій та призначення. Найширшим асортиментом володіє категорія повсякденної серії. Тут ви знайдете відмінні варіанти для ранкових прогулянок, активного відпочинку на природі та універсальні рішення для щоденних справ. Крім того NB пропонує великий вибір спеціалізованих моделей для різних активностей включаючи біг, тренування, теніс, баскетбол, футбол. Кожний виріб має гарантію якості завдяки уважному відношенню до всіх виробничих процесів на фабриках.

Для виготовлення використовують високоякісні натуральні та синтетичні матеріали включаючи шкіру, замшу, трикотаж, та інші інноваційні тканини з особливими властивостями. Для спорту краще обирати вироби саме з синтетичних тканин. Вони краще виводять зайву вологу, мають гіпоалергенний ефект та забезпечують оптимальну терморегуляцію. Зазвичай внутрішній шар підошви виготовляється зі спеціального піноматеріалу EVA, який забезпечує збалансовану пружність та амортизацію кросівка, знижуючи ударні навантаження на суглоби, та запобігає їх травмуванню. Завдяки використанню преміум-матеріалів та їх спеціальній обробці такі кросівки можуть прослужити довгі роки, не втрачаючи своїх початкових якостей та бездоганного зовнішнього вигляду. Але, як і будь-який предмет одягу, вони потребують догляду, про який більш детально вам розкажуть консультанти.

Купувати фірмову продукцію ми радимо в офіційному інтернет-магазині, який ви без труднощів зможете знайти, скориставшись пошуковою системою. Тут представлені усі колекції бренду включаючі останні новинки сезону. Зробити замовлення можна онлайн з доставкою в будь-який регіон України.

Реклама 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама