Життя

Чим займається транспортно-логістична компанія

. 1148

Як міжнародне, так і внутрішнє транспортування продукції є аж ніяк не легким завданням і, щоб розв'язати цю проблему, потрібно детальне опрацювання багатьох аспектів:

  • Вибір способу транспортування.
  • Планування маршруту.
  • Оформлення супутніх документів.
  • Безпечна доставка.

real 1aa4e800 7ca9 40ed b12e 347a7b95f11b

Причому кожен з цих етапів необхідно здійснити таким чином, щоб оптимально поєднати фінансовий аспект, збереження вантажу і терміни його доставки. Детальне опрацювання всіх цих питань - і є сфера діяльності логістичної компанії. Менеджери таких компаній ретельно підбирають транспорт, необхідний для здійснення перевезення. Береться до уваги необхідні терміни доставки, специфіка і габарити вантажу. Детально прораховується оптимальна відстань з урахуванням кліматичних особливостей по маршруту проходження вантажу.

Транспортно-логістична компанія виконує такі завдання

  • Прораховує вартість запланованого перевезення.
  • Готує всю необхідну дозвільну документацію.
  • Формує партію вантажу (контролює сортування, упаковку товару та його завантаження / розвантаження).
  • Займається митним оформленням вантажу і (при бажанні) його страхуванням.
  • Забезпечує перевезення вантажів багатьма способами доставки, з урахуванням будь-яких відстаней.

Найбільші компанії, що здійснюють організацію вантажоперевезень, часто мають власні перевалочні склади, що дає можливість надання додаткового сервісу, пов'язаного з збереженням вантажу. Також, маючи власний спеціалізований автопарк, компанія істотно оптимізує свою роботу, мінімізуючи посередницькі послуги. Специфікація транспортних засобів такого автопарку безпосередньо залежить від профілю роботи конкретної логістичної фірми. Наприклад, автопарк компанії, що здійснює організацію доставок м'ясо-молочної або свіжомороженої продукції, укомплектований ізотермічними або обладнаними рефрижераторними установками напівпричепами і причепами.

Організація, що спеціалізується на доставці спецтехніки або великогабаритних вантажів, обзаводиться власними тягачами із спеціальними тралами і платформами. Якщо ж сфера діяльності має більш широкий, універсальний охоплення, то тягачі її автопарку будуть обладнані також тентами, цистернами, тралами або зерновозами.

Транспортно-логістичні компанії не просто надають послуги своєчасної доставки вантажу. З моменту підписання договору вони покладають на себе всебічну відповідальність за збереження вантажу на весь період до моменту підписання акту про його прийняття.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама