Життя

Мода на здорову красу і красу для здоров’я

. 454

Мода буває вибагливою, чудернацькою, вона не всім личить, ставить жорсткі рамки, іноді розділяє людей. Тому й ставлення до неї неоднозначне, не завжди приязне. Однак є тенденції, які викличуть позитивну оцінку кожного — це мода на здоров’я. Один з її проявів — носіння брекетів. Лікування брекет-системами не викликає насмішок, відчуття сорому, навпаки — це привід для гордості, ще ширшої посмішки й більшої кількості селфі в соцмережах.

 

real a2c22f22 b31a 432e b2e2 725f8b5560f4

Мода на брекети — запорука краси

Перше, за чим клієнти йдуть до ортодонта, — це краса, і не тільки посмішки. Неправильний прикус впливає на контури всього обличчя, спричиняє появу передчасних зморшок, обвисання щік. Тому перш ніж вирушити до косметолога за ін’єкціями молодості чи навіть до пластичного хірурга, варто завітати до стоматолога.

Якщо каркас обличчя деформований, то процедури краси матимуть нетривалий ефект і кошти буде витрачено марно. А от вартість встановлення брекетів в Києві може виявитися нижчою за б’юті-процедури, матиме тривалий ефект і принесе набагато більше «бонусів».

Рівні зуби — запорука здоров’я

Викривлення зубів, крім косметичних дефектів, викликає розлади в таких органах і системах, про які ви не навіть не підозрювали. Аномальний прикус може спричиняти:

  • порушення вимови;
  • надмірне слиновиділення;
  • карієс, запалення ясен, оголення кореня зуба (через неможливість провести ретельну гігієну ротової порожнини);
  • надмірне сточування, стирання емалі й випадіння зубів (через нерівномірне навантаження на щелепи при жуванні);
  • ангіни, гайморити, отити, захворювання дихальної системи (іноді пацієнти з неправильним прикусом дихають ротом, що позбавляє їх природної фільтрації повітря через носову порожнину);
  • проблеми з травною системою (через неякісне подрібнення їжі в роті шлунок отримує завеликі її шматки, що викликає запалення слизової, спричиняє гастрити);
  • головні болі, навіть мігрені, порушення зору (перенапруження щелепних м’язів і зміщений центр ваги навантажує шию, викликає в ній біль та спазми);
  • викривлення хребта і порушення постави (відхилення голови від вертикалі через неправильне змикання щелеп змушує неправильно працювати м’язи шиї, а за нею спини, які тиснуть на хребці й змушують їх підлаштовуватися під несприятливі умови).

Стоматологи наводять цей вражаючий список наслідків неправильного прикусу не для того, щоб залякати пацієнтів, а щоб стимулювати їх якомога швидше зайнятися своїм здоров’ям. Здоров’я — це модно і красиво, тож вирушайте за ним до лікарів!

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама