Життя

Топ-10 брендів швейцарських годинників

. 2093

 

Представляємо вашій увазі рейтинг найкращих моделей годинників, виробники яких орієнтуються на свою аудиторію і чітко дотримуються її перевагам.

 

1491991413 copy

Rolex

Ця компанія представила перші водонепроникні годинники «Ouster». Еталоном для впливових людей стала модель Day-Date, для гонщиків - Cosmograph Daytona. Годинники Rolex - вигідне вкладення, так як багато компаній пропонують викуп годинників (Київ) швейцарського виробництва за вигідними цінами, відповідно, їх завжди можна продати в разі потреби.

Balmain

Унікальний дизайн годинників цієї марки припадає до смаку багатьом жінкам. Відмінною рисою виробника є нанесення орнаменту у вигляді рослинності на циферблат. Такі аксесуари завжди можна вигідно продати при необхідності, звернувшись в ломбард https://vipgold.in.ua/uk/vip-lombard - VIPGOLD пропонує хороші умови викупу швейцарських годинників.

Patek Philippe

Засновники перших моделей з двома часовими поясами і вічним календарем. Їхня продукція користується великою популярністю у багатіїв і президентів.

Maurice Lacroix

Компанія, яка змогла відстояти свою продукцію, і до цього дня не змінює механіці. Цей провідний швейцарський виробник випускає оригінальні дизайнерські моделі, найпопулярнішою з яких є Memoire 1.

Longines

Вже 120 років компанія працює під девізом «Створювати тільки краще». Модельний ряд представлений ультратонкими годинниками, пристроями з системою синхронізації з радіосигналу і іншими унікальними розробками.

Edox

Славиться високими стандартами якості. Найбільшу популярність придбали дайверські і спортивні моделі. Продукція по праву вважається найкращою за водонепроникності.

Tissot

Вперше презентували протівомагнітний годинник і пристрої з вібруючими цифрами від дотику для людей з вадами зору. Зараз випускають відмінні моделі для скелелазів і дайверів.

Atlantic

Годинники відрізняються високим захистом від вологи. Бездоганна якість продукції користується попитом серед професійних спортсменів.

Certina

Цей бренд виробляє найкращі протиударний годинник за всю історію. Він співпрацює з багатьма спортивними компаніями і працює з парашутистами і завойовниками гірських вершин.

Swiss Military Hanowa

Фірма випускає годинник для службовців людей. Її моделі відрізняються ергономічними корпусами і необхідної для жорстких умов функціональністю.

Рейтинг складений на підставі продажів та інформаційних згадках за останній рік.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама