Життя

Тренди обручок для молодят у 2021 році

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5079

Як тільки пара вирішує одружитися, перед молодятами відразу ж виникає питання: які обручки замовити. І це дійсно дуже важливий момент, адже все, що стосується весілля, залишиться в спогадах і на фото, до того ж дані ювелірні прикраси є символом об'єднання двох сердець, які будуть носити чоловік та дружина все життя.

 

cb89b1e167f808720bebc0d94aa8b624

Інтернет-магазин ювелірних прикрас Gold.ua пропонує широкий асортимент моделей обручок https://gold.ua/ua/products/zolotye-obruchalnye-kolca, серед якого кожна пара зможе підібрати ідеальний для себе варіант. Однак головну увагу власники магазину приділяють не асортименту, а якості представлених виробів. Завдяки цьому ювелірний магазин в Києві пропонує тільки найпопулярніші види кілець, в якості яких сумніватися не доводиться. А лояльна цінова політика Gold.ua дозволяє купувати ювелірні прикраси за приємною ціною.

Перед тим як ознайомитися з каталогом ювелірного магазину, рекомендуємо спочатку вивчити модні тренди поточного сезону. Це допоможе вам оцінити, що ближче за духом вашій парі, адже за довгий час носіння напрямки в моді та особисті переваги можуть неодноразово змінюватися. Давайте докладніше розглянемо, які обручки будуть на піку моди в 2021 році.

Тренди обручок 2021, які можна знайти у магазинах золота

73899b51d6b3737548416828cf6632aa

В останні роки в моді були вузькі класичні кільця, але зараз вони вже відходять у минуле. У поточному сезоні в тренді масивні обручки, які мають потовщену стінку – це може бути як широка американка, так і європейка з прямим обідком. Якщо ж ви віддаєте перевагу щось більш яскравому та екстравагантному, то колекції 2021 сповнені відповідними варіантами. В тренді використання геометричних форм (квадрати, шестигранники, плавні вигнуті лінії та ін.). Головна особливість поточного сезону – увігнутий профіль кільця. Магазин ювелірних прикрас Gold.ua пропонує великий вибір даних обручок, які дозволять підкреслити індивідуальність та привернути увагу оточуючих.

В кінці минулого року популярність набирали моделі с декількома обідками, виконані з поєднання кількох металів. Цього року такі обручки також вважаються одними з найбільш затребуваних. Обідки можуть йти паралельно один одному, хаотично з'єднуватися між собою або сплітатися у вигляді знака нескінченності. Елегантно виглядають моделі, де зливаються воєдино елементи з білого, жовтого та рожевого золота.

Модні фактури обручок, які пропонують магазини ювелірних прикрас

239357940a76ae33d5db685e644f1001

В останні роки затребуваними були вироби з матовою поверхнею, а легке сатинування надавало оригінальну фактуру, приховувало зайвий блиск. Однак сьогодні цим вже нікого не здивувати, тому на передній план виходять інші фактури:

  • Високою популярністю користуються кільця с поверхнею «Мокрий пісок». Таке грубе матування створює незвичайне сяйво, яке нагадує розсип діамантів. Багато наречених віддають перевагу даній фактурі, адже це дуже ефектний та вишуканий варіант, який до того ж вельми бюджетний.
  • Трохи менш популярними, але оригінальними фактурами є «колотий лід» та «кольчуга».
  • Якщо ви віддаєте перевагу глянцю та блиску благородного металу, але хотіли б щось незвичайне, то придивіться до обручок з алмазними гранями або зернистою матовістю тільки обідка, а не всієї поверхні.
  • Популярність не втрачає і гравірування, яке може виконуватися як всередині, так і зовні обідку.

Якщо нічого з модних трендів 2021 вашій молодій сім'ї не сподобалося, завжди є вічна класика. Магазин золота Gold.ua завжди готовий запропонувати широкий асортимент обручок, серед якого ви точно зможете знайти підходящу модель. А швидка та зручна доставка по Україні дозволить вам в максимально стислий термін отримати та приміряти найважливіші в житті прикраси.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте