Життя

Напередодні 8 Березня психологиня з Кропивницького дала поради жінкам про мрії

. 2242

У традиційній п’ятничній рубриці «Все буде добре і навіть краще» психологиня з Кропивницького Олена Чорна дала поради жінкам про здійснення мрій, для яких настав час. 

zhinkaZkvitamu

Настала весна.

І ти настань.

Розквітай. Проявись.

В тобі так багато мрій! Так багато любові. Так багато невисловленого, незробленого.

Стільки сподівань і прагнень!

Коли ж тобі жити як не сьогодні?

І кому краще знати твої бажання, як не тобі самій?

Ти можеш боятися. Ти навіть можеш думати, що куди вже починати. Не в цій ситуації, не в цій країні, не у твоєму віці, не з твоїми даними. І взагалі – це не для тебе.

Золота моя, а навіщо тоді це все?

В чому була суть того глобального плану по втіленню тебе на Землю? Ти була обрана страждати? Чи у твоєму паспорті в графі прописка стоїть «їй не можна, хай терпить»?

Нас не створюють для того, щоб страждати. Нам дають проходити уроки, через які ми маємо пригадати про себе те, що ми знали в момент народження.

Що цей світ для нас. Що спеціально для нас тут сходить сонце і сяють зорі. Що є  шум моря, тепло обіймів. Є солодке морозиво і гойдалки.

Вся фішка у тому, що ми мали про це забути, аби потім пригадати через відчуття і почати проживати. Не просто: «На, бери», а саме через «Розчаруйся, поранься, постраждай і почни обирати інше».

Такий собі квест: згадай, хто ти й почни.

Ось коли тобі буде 80, про що у своєму житті ти згадуватимеш? Як чудово ти мила посуд і не лишала його на ніч, з якою швидкістю ти друкувала звіт і робила покупки?

Ти будеш пригадувати емоції. Приємні емоції. Як ти сиділа в обіймах своєї першої любові десь в парку. Надворі мінус 15, а у вас – щастя.

Як купила саме ті – дорогі, непрактичні, але бажані – туфлі.

Як махнувши рукою на щотижневе прибирання залізла з дитиною під теплу ковдру і читала казочки.

Як зважилась поїхати на відпочинок з подругами. І байдуже, що це тривало лиш день, і то по області, але ти жила там себе – сміхотливу, несерйозну, веселу дівчинку, яка обіймалась з деревами і їла руками.

І навіть почала мріяти. Сказала собі: «От добре було б, щоб я колись…».

Та от це «колись» настало.

Метеорологи підтвердили: саме сьогодні о 8-й вечора настає «колись»  – найкращий час, аби люди здійснювали свої мрії.

Як же світ чекає здійснення твоєї! Допоможи йому своїм щастям.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама