Життя

Топ за гроші: переваги телевізорів Xiaomi

. 1123

Електроніка Xiaomi все частіше стає оптимальним вибором для багатьох українців.

image2 copy copy copy copy copy copy

З-поміж смартфонів, ноутбуків й аксесуарів на ринку набувають популярності й tv Xiaomi.

Чи варто купувати телевізори цієї китайської компанії та що отримає покупець у підсумку, ми запиталися консультантів мережі електроніки Eldorado.

Кращі сучасні технології відтворення контенту

Моделі Xiaomi – гідні конкуренти звичним маркам, до того ж вони мають і суттєві переваги:

  • якість зображення. Технологічні екрани, зокрема з роздільною здатністю 4К, дарують безліч емоцій від перегляду фільмів. Широкі кути огляду завдяки IPS-матриці, яскравість, передача кольорів – все за найвищим стандартом;
  • смартможливості. Під'єднайте новенький телевізор до мережі Wi-Fi і поринайте у світ розваг без дротів й обмежень. Користуйтеся браузером, встановлюйте додатки та керуйте пристроєм за допомогою зручної периферії: клавіатури, миші, ігрового маніпулятора тощо;
  • порти та роз’єми. Транслювати зображення зі смартфона чи комп’ютера на великий екран стало ще простіше завдяки розумним телевізорам з передбаченими каналам під’єднання.

На тих, хто прагне купити смарт тв https://eldorado.ua/led/c1038962/10564=15592/ чекає цікавий вибір конфігурацій. Китайський бренд подбав про те, щоб кожен покупець отримав від їхнього виробу все необхідне й бажане.

Smart TV стає доступнішим

image1 copy copy copy copy copy copy copy

Вигідна ціна – чудовий привід для вибору новенького телевізора. На сайті Ельдорадо можна знайти бюджетні моделі від 6,5 тис. гривень з діагоналлю 32” і LED-екраном до 14 тис. з розміром дисплею 55” і якістю зображення Ultra HD 4К.

На відміну від конкурентів, придбання пристрою від Xiaomi мінімально відіб’ється на бюджеті родини, а ви отримаєте всі переваги сучасного розумного телевізора.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама