файно

Життя

Тоніки для волосся: корекція кольору або терапевтичний догляд

. 609

 

Тонік для волосся – це косметичний продукт, що має різне призначення, але основним напрямком його дії є зміна відтінку пасом і базовий догляд за ними.

 

wampun copy

На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP https://makeup.com.ua/categorys/253467/ представлена ​​різноманітна колекція таких засобів. Слід визнати, що це порівняно новий продукт. За способом дії він відрізняється від традиційних барвників і звичних варіантів, які ми використовуємо для догляду за волоссям.

Різноманітність форм

  • Шампуні. Виконують м'яке тонування й здатні приховати жовтизну. Мають щільну текстуру, яка вимагає ретельного змивання. Крім бажаного відтінку надають виражений блиск. Часто застосовуються для тонування сивини. Процедура зазвичай виконується 1-2 рази на тиждень.
  • Бальзами. Забезпечують колірну корекцію й наносяться на чисті, вологі локони. Суворо дотримуємося тимчасових рамок, зазначених в інструкції, а потім змиваємо засіб з використанням шампуню.
  • Фарби. За способом дії суттєво відрізняються від традиційних варіантів. Тоніки для фарбування не проникають у глибину волосяного стрижня й не порушують його структури. Працюють переважно на поверхні, створюючи тонку кольорову плівку. Вони не забезпечують стійкого фарбування та підходять для тих, хто вважає за краще різноманітність стилів і образів. Нанесення виконується на чисті пасма, які слід попередньо розчесати гребінцем з рідкими зубцями. Важливо не тільки рівномірно, але і швидко виконати розподіл. Відтінок легко фіксується, тому зона, яку ви обробили першою, може відрізнятися за колоритом. Така фарба досить легко наноситься за допомогою пензля, тому процедура не вимагає особливих умінь.
  • Тоніки з терапевтичною дією. Призначені для базового догляду за локонами, а також часто мають досить вузьку спрямованість дії. Наприклад, лікування облисіння, усунення лупи, стимуляція зростання або уповільнення випадання. Такі варіанти мають багатокомпонентні формули на водній основі, до складу яких входять гліцерин, рослинні екстракти, кофеїн, ментол, пантенол, біотин, протеїни, амінокислоти, вітамінні комплекси.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама