файно

Життя

Як оплатити інтернет, витративши 2 хвилини?

. 579

У сучасному світі стабільне інтернет-підключення є запорукою успішної роботи та комфортного дозвілля. Щоб вести бізнес віддалено, завжди бути на зв'язку з близькими та навчатися дистанційно, необхідно своєчасно заплатити за інтернет.

internet

Не завжди зручно з цією метою заходити на сторінку провайдера або шукати поблизу термінал, особливо, якщо перевести кошти потрібно терміново. Уникнути проблем допоможе онлайн-сервіс iPay.ua. Виконати платіж і перевести кошти на рахунок будь-якого провайдера на території України можна в зручний час і в будь-якому місці: з дому, офісу і навіть в поїздці. Потрібна тільки банківська карта і телефон: ніяких додаткових платежів, обов'язкової реєстрації та СМС — операція займає всього 2 хвилини.

Як оплатити інтернет на сайті iPay.ua

Оплата за інтернет за допомогою платіжного ресурсу «iPay.ua» — один з найвигідніших варіантів для тих, хто цінує час та гроші. Перевести потрібну суму можна з карток Visa і MasterCard, в тому числі з кредитки, незалежно від того, в якому банку вони були видані. Обов'язкова реєстрація платника не потрібна, але в особистому кабінеті доступні додаткові функції.

Щоб заплатити за інтернет, необхідно пройти за посиланням https://www.ipay.ua/ru/bills/internet та виконати 5 простих кроків:

  1. Вибрати область України.
  2. Знайти потрібного провайдера в списку або за допомогою пошукового рядка.
  3. Ввести логін або номер договору і вказати суму поповнення.
  4. Вказати реквізити своєї картки ПРОСТІР, MasterCard або Visa: номер, термін дії та CVV.
  5. Перевірити правильність даних та підтвердити платіж.

Розмір комісії можна дізнатися до того, як кошти будуть переведені, ніяких прихованих платежів при виконанні фінансової операції немає. Також користувач може завантажити і роздрукувати квитанцію, якщо вона потрібна для звіту.

Поповнення інтернету за допомогою iPay.ua: чому вигідно

Заплатити за послуги інтернет-провайдера можуть жителів усіх регіонів України. Операція займає всього 2 хвилини - перевести гроші легко за допомогою телефону або ПК з моментальним зарахуванням. Якщо в списку провайдерів немає потрібної компанії, послугу надають за банківськими реквізитами. Для цього заповнюють дані платника та одержувача, вказують реквізити своєї картки і при необхідності - призначення платежу.

Зареєстровані користувачі в особистому кабінеті можуть переглянути архів платежів, створити шаблон, щоб переводити кошти в два кліка, а також встановити функцію регулярних платежів. За кожне поповнення інтернету після реєстрації нараховуються бонуси. Розмір комісії за проведення фінансової операції залежить від суми, але зазвичай менше, ніж в терміналі, а в окремих випадках поповнення здійснюється без нарахування комісії.

Безпечні платежі на iPay.ua

Онлайн-сервіс є партнером міжнародних платіжних систем і використовує багаторівневий захист особистих даних користувача, що підтверджує сертифікат безпеки PCI DSS, розроблений експертами Visa та MasterCard.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама