Життя

Безліч м’яса та якісно новий сервіс: в Кропивницькому відкрився другий «М’ясомаркет»

. 5326

 

26 березня потішило жителів Кропивницького відкриттям другого в місті «М’ясомаркету» — гастробутика нового формату, який задовольняє потреби найвибагливіших гурманів. Журналісти інформаційного порталу «Гречка» завітали на «м’ясне» свято, щоб оцінити всі переваги ультрасучасного магазину. Розповідаємо, як це було!


Новенький «М’ясомаркет» розташувався за адресою: вул. Велика Пермська, 58. Перші відвідувачі, які здійснили покупку на суму від 99 грн, поласували безплатними сендвічами від ТМ «Бащинський», а наймолодші гості отримали в подарунок магнітні набори «Веселі курчата» від ТМ «Наша Ряба». Але приємні сюрпризи на цьому не закінчилися! Усім, хто сьогодні придбає товари в крамниці, нарахують додаткові бонусні бали за програмою лояльності.

 

mjas 3

«М’ясомаркет» — це новий формат «магазинів біля дому», де є все, що треба до столу. І навіть більше! Тут представлений найбільший асортимент м’яса та м’ясної продукції: курятина, свинина, яловичина, качка, індичка, перепел... Придбати його можна в будь-якому вигляді — свіжим, маринованим або готовим. На поличках маркету також є різноманітні супутні продукти до столу: від бакалії та молочних продуктів до соусів і напоїв. Цей гастробутик, без перебільшень, виконає всі бажання.

До гостей (саме «гостей», а не «клієнтів») у «М’ясомаркеті» ставляться з максимальною повагою і гарантують їм не лише якісні продукти, а й приємне дозвілля. Крім сервісу високого рівня та широкого асортименту продукції, у крамниці від МХП є ще одна унікальна особливість — відсутність продавців. Замість них покупців консультують професійні м’ясні сомельє, які вже стали «м’ясомаркетівською» візитівкою.

«М'ясний сомельє — це такий собі експерт з м’яса! Кулінарні поради, унікальні рецепти, спосіб приготування та маринування — ми дійсно знаємо про м’ясо все!» — розповідає сомельє Галина.

mjas 2

На відкриття другого «М’ясомаркету» в Кропивницькому прийшло чимало гостей. Журналісти «Гречки» поспілкувалися з деякими з них та дізналися про їхні враження від нового магазину.

«Мій чоловік обожнює м’ясні страви, але я вже не знала, що йому готувати. Думала, що «пройшлася» по всім наявним рецептам, — зазначила покупчиня Інна, яка прийшла на відкриття маркету з 5-річним сином. — Однак м’ясний сомельє виявився дуже обізнаним! Він не лише допоміг вибрати м’ясо, а й дав мені декілька цікавих рецептів. Вони такі легкі, що я навіть сина залучу готувати зі мною. Буде весело!»

«Люблю балувати внуків чимось смачненьким. Випічку та якісь торти їм готує дружина, а на мені чоловіча робота — м’ясце. Але ж бачите, я вже не молодий… Звичайним крамницям не довіряю, а їздити на ринок за свіжим м’ясом мені складно. Але тепер цього не треба, буду отоварюватися у «М’ясомаркеті». Тут усе свіже та якісне, я перевірив. Повірте, я на м’ясі знаюся!» — поділився один із перших відвідувачів Василь Семенович.

«Я чула, що восени в місті відкрився якийсь новий магазин, але так і не знайшла часу зайти. То робота, то діти… — говорить Ірина Вікторівна. — І ось сьогодні потрапила на відкриття «М’ясомаркету». Все вийшло випадково — пощастило, що він під моїм домом. Тепер приходитиму сюди частіше. Тут і вибір великий, і ціни лояльні».

mjas 1

Довідка: МХП — найбільший в Україні агрохолдинг. Саме він у 2003 році заснував торгову марку «Наша Ряба», якій довіряють мільйони покупців. Компанія дотримується найвищих стандартів якості в маркетах своєї франшизи по всій Україні. Перший «М’ясомаркет» у Кропивницькому (вул. Генерала Родимцева, 1) відкрився у вересні 2020 року, а з 26 березня 2021 почав діяти другий магазин мережі.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама