Життя

Сімейний відпочинок в Єгипті: чи варто їхати в Наама-Бей?

. 655

 

Шарм-ель-Шейх асоціюється з фантастичної краси кораловими рифами. Однак даний факт лякає батьків, які планують сімейний відпочинок в Єгипті. Багато хто хоче насолоджуватися розкішними підводними видами, але щоб при цьому малюкам було зручно і безпечно купатися.

 

real 03239712 6502 4954 befb 916b52997240

Якраз для таких туристів в Шарм-ель-Шейху створена курортна зона Наама-Бей. Які її особливості, розповімо нижче. Ну а вибрати сімейний готель і забронювати оптимальний тур в Наама-Бей можна, перейшовши за посиланням https://sunfamilyclub.net/countries/egypt.

Головна пам'ятка

Наама-Бей - найпопулярніша туристична зона в Шарм-ель-Шейху. З неї почалося розвиток всього курорту.

Головна визначна пам'ятка Наама-Бей - довгий прогулянковий променад. Сюди вдень і ввечері стікаються туристи з усіх куточків Шарма.

У цій частині Наама-Бей ви знайдете великий вибір розважальних центрів і ресторанів з кухнею на будь-який смак. Однак, якщо ви хочете оселитися в даному районі, варто пам'ятати, що променад відділяє території готелів від пляжів. Тому знайти готель з прямим виходом на узбережжі буде непросто.

Також в Наама-Бей є велика торгова вулиця і шопінг-мол Genena City. Увечері на променаді проходять дитячі та дорослі шоу-програми.

Море і пляжі

Всі пляжі розглянутої курортної зони піщані, з пологим входом в море і м'яким піском. Тільки в деяких місцях зустрічаються камені і невеликі кам'яні плити. Крім того, пляжі цієї туристичної зони знаходяться в добре закритій від вітру бухті. Отже, розглянута місцевість відмінно підходить для відпочинку в зимові місяці.

Наама-Бей - єдина бухта в Шарм-ель-Шейху, очищена від коралів. Звичайно, підводний світ тут не такий барвистий, але зате можна спокійно заходити в море, будувати піщані замки на пляжі.

Трохи далі від берега можна спостерігати за рибками. У цих місцях водяться крилатки, риби-папуги, риби-наполеони. Невеликі коралові зони для тих, хто хоче поплавати з аквалангом, є в районі пляжів готелів Novatel Palm, Marina Sharm Hotel і Tropitel Naama Bay.

Узбережжя Наама-Бей дуже комфортабельні: парасольок і шезлонгів достатньо, в тіні обладнані зони відпочинку і численні бари. Проходи між пляжами не закриті, можна прогулюватися по набережній вздовж берега.

Словом, в Наама-Бей є все, що потрібно для безтурботного сімейного відпочинку, а бажаючі насолодитися головними красотами Червоного моря зможуть відправитися на катерах на великі коралові рифи.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама