Життя

Як доглядати за кімнатними рослинами

. 1366

 

Кімнатні рослини від служби Flowers.ua - це відмінний варіант для подарунку близьким чи колегам. Рослини у горщиках освіжають середовище, виділяють додатковий кисень у кімнату та відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Доглядати за рослинами дуже просто, особливо якщо дотримуватися простих правил.

 

roslyny

Вибирайте квіти пропорційно розмірам кімнати - маленькі горщики з квітами не дуже гарно вписуються у велику кімнату і навпаки, пальма чи фікус займуть собою увесь простір крихітної площі. Якщо ви вирішили купити кімнатні рослини, підбирайте іх гармонійно.

Слідкуйте за температурним режимом - якщо в приміщенні зимою надто холодно, чи працює батарея, а влітку сухе повітря, це може негативно позначитися на рослинах. Намагайтесь підтримувати температуру в розумних межах і уникайте різких перепадів.

Полив - не забувайте доглядати за кімнатними рослинами і своєчасно їх поливати. Деякі сукуленти взагалі не потребують води, але краще ознайомитись з правилами утримання рослини заздалегідь.
Захистіть рослини від домашніх улюбленців - якщо у вашій оселі живуть коти, собаки або інші тварини, зробіть так, щоб вони не пошкодили тендітне листя чи не отруїлись.

Як вибрати кімнатні рослини

Рослини переробляють вуглекислий газ, роблять кімнату більш яскравою і, як стверджують вчені, покращують емоційний стан людини. Є кілька кімнатних рослин, які будуть доречними у більшості домівок. Так, досить поширеними є невеликі квіти в горщиках і кактуси, що стоять біля комп'ютера.
Мирт - це вічнозелене дерево отримало свою назву завдяки ефірним маслам, які воно щедро виділяє. В кімнаті краще за все буде поставити мирт на підвіконня, яке виходить на захід або на схід.
Красула (грошове дерево) - адепти китайської філософії Фен-шуй вважають, шо дерево буквально притягує до себе достаток та кошти. Сприяє цьому і те, що листя дерева мають форму монетки. Згідно з традицією, якщо при обприскуванні дерева рахувати його листя, ваші фінансові потоки стрімко злетять угору.
Орхідея - ця кімнатна рослина дуже ефектно виглядає, є невеликою і не потребує особливої уваги. Її використовують у медицині, квітковій терапії, та при одному погляді на неї стає спокійно на душі.
Монстера - цю велику рослину зазвичай тримають в офісах або в дуже великих домівках. Тропічна монстера може досягати кілометра в довжину, домашні сорти не такі велетні, але все ж можуть займати собою великі простори. Через свої розміри монстера виділяє велику кількість кисню і очищає повітря від багатьох шкідливих речовин.

Як замовити кімнатні рослини онлайн

Замовити рослини онлайн на будь-який смак дуже просто: для цього потрібно скачати офіційний додаток сервісу Flowers.ua у Google Play чи App Store, обрати квіти та додати у кошик. Сплатити замовлення можна за декілька хвилин у будь-якій зручній для вас валюті. А власна кур'єрська служба зможе оперативно доставити квіти прямо у день замовлення.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама