файно

Життя

Топ-3 автоматичних кавомашини на MagaZilla

. 52

Експерти MagaZilla підготували для вас невеликий огляд трьох зручних і функціональних кавомашин, що мають найбільший попит серед аудиторії порталу станом на початок весни.

real 77e9d06e e9df 4197 a0a3 e3b4f60e646f

Nivona NICR 759

 Найпопулярніша кавоварка на m.ua працює з меленою і зерновою кавою, перемелюючи останню самостійно. Вона пропонує масу автоматичних програм (еспресо, еспресо лунго, американо, кава-крема, капучино, латте макіато) та додатково дозволяє програмувати до 5 персональних рецептів. Приготування капучіно повністю автоматизовано, достатньо просто натиснути кнопку. Nivona NICR 759 підігріває чашки, самостійно фільтрує воду, дає можливість регулювати ступінь помелу зерна, жорсткість води, міцність, температуру та об’єм напою. Вишенька на торті —  управління роботою зі смартфона: улюблений напій буде приготовлений саме в той момент, коли ви цього забажаєте.


За даними порталу порівняння цін MagaZilla (https://m.ua/), вартість кавомашини Nivona NICR 759 в інтернет-магазинах України коливається в межах від 14 900 до 25 100 грн.


De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

 Автоматична кавоварка з вбудованою кавомолкою, що пропонує 13 ступенів помолу. Не гірше за зернову каву De'Longhi Magnifica S ECAM готує також мелену. Набір корисних функцій включає регулювання міцності, температури напою, об’єму порції. Кавоварка обладнана системою автоматичного промивання та видалення накипу, а також приємною опцією попереднього підігріву чашок. Крім стандартних еспресо та американо, Magnifica вміє готувати капучино, однак збивати молоко в піну вам доведеться вручну — кавоварка лише забезпечує необхідну для цього гарячу пару. Ємність резервуара — 1,8 л, максимальне завантаження кавомолки — 250 г.

Ціна в інтернет-магазинах — від 9 300 до 12 500 грн.


Philips Saeco Lirika One Touch Cappuccino RI 9851

Головні переваги One Touch Cappuccino RI 9851 — вбудована кавомолка та великий набір автопрограм. Користувачеві доступні такі напої, як еспресо, еспресо лунго, капучино, латте макіато та Long Black. Lirika One Touch вміє нагрівати молоко та воду, однак процес приготування капучино в ній напівавтоматичний: кава й молочна піна готуються та розливаються окремо. RI 9851 дозволяє обирати бажану ступінь помелу, міцність (модель працює лише з зерновою кавою), а також регулювати обсяг порції (в тому числі, готувати дві одразу). З інших переваг моделі виділимо чималий LED-дисплей з підсвіткою та великі ємності для води (2,5 л) та кави (500 г), завдяки яким поповнювати запаси доведеться нечасто.


Ціна в інтернет-магазинах — від 10 200 до 13 200 грн.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама