Життя

Як замовляти запчастини онлайн і не турбуватися про безпеку

. 515

З розвитком сучасних технологій онлайн-покупки стали буденністю. Так замовляють не тільки одяг і електроніку, а й більш специфічні товари. Наприклад, автомобільні деталі. Покупцеві на Avtopro.ua достатньо підібрати запчастини, замовити їх та після отримання встановити на свій автомобіль.

Щомісяця каталог автозапчастин Avtopro.ua відвідують понад 3 млн користувачів. Багато з них здійснюють свої перші онлайн-покупки запчастин. Але абсолютно всі покупці оцінюють переваги Avtopro.ua: простоту пошуку деталей, гнучкість цін та високу безпеку угод. Пропонуємо дізнатися більше.

pokupka

Як магазини втрачають клієнтів

До поширення онлайн-торгівлі усе необхідне для ремонту авто можна було легко знайти на ринках або у спеціалізованих магазинах. Такі магазини є і сьогодні, проте їм все важче конкурувати з онлайн-майданчиками для торгівлі. Старий формат покупок запчастин незручний для покупців за таких причин:

  • Асортимент магазинів обмежений;
  • Якщо заплановано складний ремонт, доводиться відвідувати кілька торгових точок;
  • Необхідно порівнювати ціни та обирати найбільш вигідні пропозиції;
  • Покупець залежить від компетентності менеджерів та продавців.

При роботі з Avtopro.ua таких проблем не виникне. Один цифровий каталог об'єднав пропозиції підприємців, магазинів, постачальників, власників розбірок і навіть звичайних автолюбителів. Широкий асортимент запчастин поповнюється щодня. Сьогодні тут можна знайти деталі як для іномарок, так і для вітчизняних авто. З Avtopro.ua у водіїв немає потреби у довгих поїздках по магазинам в надії знайти якісні запчастини за адекватною ціною.

robot

Пошук і безпечна покупка

Пошук товарів на Avtopro.ua можна вести за параметрами автомобіля або за артикулами. Застосовність запчастин перевірена експертами майданчика. У результати пошуку потрапляють як оригінали, так і аналоги – покупцеві завжди є з чого обирати. На онлайн-майданчику діє опція Безпечна угода, завдяки їй торгівля запчастинами стала абсолютно безпечною для покупців та продавців. Ось як можна знайти та замовити запчастини:

  • Перейдіть у каталог Avtopro.ua та почніть пошук деталі за параметрами автомобіля або введіть артикул;
  • У результатах пошуку виберіть пропозицію, відмічену символом безпечної угоди;
  • Додайте цей товар у кошик та замовте його;
  • Після уточнення суми передоплати, надішліть її продавцеві та дочекайтеся свого замовлення.

При угодах з передоплатою продавець швидко комплектує товар та відправляє його покупцеві. Залишок суми оплачується після огляду товару. Якщо прийде не та запчастина або товар буде мати дефекти, передоплата повернеться на картку покупця. Avtopro.ua гарантує безпеку угод, а також збереження коштів й товару.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама