Життя

ТОП-5 популярних професій в Кропивницькому

. 2983

 

Список актуальних професій постійно оновлюється, проте зміни зазвичай не надто серйозні. Перші п’ять позицій рейтингу змінюються поступово.

nout

Вакансії, на які завжди можна розраховувати

 

Сьогодні найбільш популярна робота Кропивницький пов’язана зі сферою торгівлі та послуг. Якщо скористатися онлайн-сервісом OLX, ви зможете знайти найбільш популярні вакансії та швидко знайти роботу:

  • продавця;
  • касира;
  • менеджера з продажів;
  • водія;
  • торговельного представника.

Продавці та касири завжди потрібні для роботи у великих мережах супермаркетів, магазинів одягу, побутової хімії тощо. Найчастіше шукають касирів у продуктові маркети, оскільки торгівля розвивається дуже швидко і завжди є потреба в кадрах. Відкриваються нові точки продажів, куди набирають персонал у тому числі й без досвіду роботи. Продавці-консультанти також завжди знайдуть собі роботу навіть за відсутності досвіду.

Менеджери з продажів та торговельні представники є на більшості великих підприємств. Це популярна професія, яка не потребує ані вищої освіти, ані спеціальних навичок, тому доступна кожному. Бажано вміти спілкуватися, мати власний транспорт та добре орієнтуватися в продукції, яку ви розповсюджуєте. Усьому цьому можна навчитися дуже швидко.

Постійно потрібні водії в служби таксі. Сьогодні працює безліч сервісів, які конкурують, а водії мають можливість працювати в кількох компаніях одночасно. Також можна працювати в одному сервісі та користуватися перевагами постійного місця роботи.

Які ще вакансії можна знайти онлайн?

Окрім найпопулярніших позицій, ви завжди можете знайти роботу за спеціальністю. Серед актуальних пропозицій на OLX Робота можна знайти вакансії інженера, будівельника, кухаря, майстра з манікюру тощо. Багато пропозицій чекає на домогосподарок, прибиральниць, нянечок. Є вакансії вчителів та репетиторів.
Також можна звернути уваги на сезонні пропозиції. В літній період зростає кількість вакансій офіціантів, барменів, бариста, піцейоло та інших працівників ресторанного бізнесу.

Багато пропозицій пов’язано з віддаленою роботою. Вакансії операторів чату, набір та написання текстів, операторів кол-центру дають можливість працювати з дому. Вибирайте роботу, яка відповідає вашим вимогам та гарантує гідний рівень винагороди.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама