Життя

Місія здійсненна: грай і перемагай!

. 1146

Розробники комп’ютерних ігор дивують релізами нового рівня: з надзвичайно реалістичною графікою, неординарними сюжетами та цікавими персонажами. Проте, щоб поринути в неймовірний світ віртуальних випробувань, потрібен електронний компаньйон, пристосований до великих навантажень. Якщо твій пристрій не може впоратися з вимогливими до ресурсів застосунками, настав час вибрати й купити ігровий ноутбук.

real 3c55c7d2 4796 431b 93e5 bcdb090a497c

Думаєш, він мало чим відрізняється від лептопа для навчання? Геймерський портативний пристрій Lenovo доводить протилежне!

«Залізо» для найпотужніших двобоїв

Ноутбуки для ігор отримали продуктивну «начинку». Модель Lenovo Legion 5 15ARH05H Phantom Black оснащена 12-потоковим процесором AMD Ryzen 5 4600H, 16 ГБ оперативної пам’яті (максимальний об’єм — 32 ГБ) і накопичувачем SSD місткістю 256 ГБ. Цей пристрій готовий швидко та безперервно працювати в режимі багатозадачності. Це стане у пригоді не лише для участі у віртуальних баталіях, а й для виконання надскладних робочих завдань.

Лептоп не перегрівається під час пікових навантажень, адже оснащений новітньою системою терморегуляції Legion Coldfront.

Мультимедійність найвищого рівня

Під час комп’ютерної гри ти поринаєш у вражаючий віртуальний світ. Зображення з природними чіткими кольорами — максимально реалістичне. Пристрій Legion 5 обладнали екраном Full HD із матрицею WVA, дискретною відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti та двома динаміками Harman Kardon, які забезпечують об’ємне звучання. Графіка відображається на моніторі миттєво та без розривів.

Спеціальні геймерські компоненти

Ноутбук Legion 5 обладнаний клавіатурою TrueStrike з підсвічуванням. Клавіші за мілісекунди реагують на кожен клік і захищені від помилкових спрацьовувань. Це саме те, що допоможе досягати феєричних перемог у грі.

Модуль Wi-Fi 6 забезпечує стабільне інтернет-з’єднання. Для створення кабельного підключення передбачено рознім LAN RJ-45.

Комфорт і практичність

Геймерський ноутбук чорного кольору вирізняється стриманим дизайном. Ультрапотужний пристрій Lenovo Legion 5 вагою всього 2,46 кг дає можливість ефективно та комфортно грати, працювати не лише вдома чи в офісі. Бери ноутбук із собою в подорожі чи відрядження.

Виборюй перемогу в найсильніших суперників разом із надійним електронним помічником!

 Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама