Життя

Особливості та переваги костюмів Norfin

. 3322

Свій тернистий і разом з тим успішний шлях в сфері виробництва одягу, взуття, аксесуарів та меблів для людей, які ведуть активний спосіб життя, компанія Норфін розпочала у 1995 році. Спочатку головним ринком збуту були прибалтійські країни, але згодом географія продаж поширилася на пострадянські та інші європейські країни. Також продукція виробника представлена в азіатських країнах і США. Підкорення американського ринку стало тим каталізатором, який спонукав компанію працювати ще більш наполегливо, радуючи покупців надзвичайно якісною та доступною продукцією. 

Переваги та особливості виробництва костюмів Norfin

kostum demisezonnyy norfin alpha r.s 87247584362006

Костюми компанії Норфін забезпечують максимальний комфорт у будь-яку погоду. На початковому етапі такий одяг розроблявся переважно для мисливців і рибалок, але сьогодні він користується великою популярністю у спортсменів, любителів піших походів та інших видів активного відпочинку. Окрім цього, костюми Норфін чудово підходять для носіння у повсякденному житті.

При виробництві костюмів використовується лише високоякісні матеріали. Технологи компанії не тільки стежать за якістю сировини та розвитком сучасних технологій, але й самі втілюють у життя власні розробки, які не мають аналогів у цій сфері. Тому, купуючи продукцію в офіційному магазині norfin.com.ua, покупці можуть бути впевнені не тільки в якості костюмів, але й в їх зносостійкості.

Окрім цього, особливу увагу виробник приділяє зручності і комфорту. Кожен костюм відрізняється спеціальним кроєм та функціональними вставками. Завдяки такому рішенню досягається максимальна зручність пересування, навіть при великих навантаженнях. Всі матеріали здатні зберігати тепло та відводити надлишки вологи. Стильний дизайн дозволяє використовувати костюми Norfin у повсякденному житті. Лінійка компанії постійно поповнюється новими моделями, які здатні задовольнити вимоги найвибагливіших покупців.

До основних переваг костюмів Норфін відносяться наступні:

  1. Зносостійкість. Навіть щоденне використання такого одягу на протязі довгого часу не змінює його якісних характеристик та не погіршує зовнішній вигляд.
  2. Простота догляду. З пранням костюмів не виникає жодних проблем, до того ж вони швидко сохнуть. Машинне прання жодним чином не впливає на втрату кольору чи інших якісних характеристик одягу.
  3. Костюми відмінно тримають форму.
  4. Доступна ціна. Всі вироби бренду Норфін відрізняються не тільки високою якістю, але й демократичною ціною, яка доступна широкому загалу покупців.

Основні види костюмів

kostum demisezonnyy rebel pro r.s 73160712142693

Серед широкого асортименту товарів, можна виділити два основних види костюмів: демісезонні та зимові. Перший варіант вважається оптимальним для прохолодної і одночасно дощової погоди. Для виготовлення своїх костюмів компанія Норфін використовує спеціальний матеріал Nortex Breathable, який чудово зберігає тепло і захищає людину від несприятливих погодних умов. Окрім цього він виводить надлишки вологи, створюючи відмінний мікроклімат.  Також цей матеріал відмінно підходить для літніх костюмів, оскільки володіє вентиляційними властивостями.

Що ж стосується водонепроникності костюмів Норфін, то цей показник стартує від 4000 мм. У деяких моделей, таких як Norfin Pro Dry Gray 2, Norfin Alpha, Norfin Feeder рівень водонепроникності досягає 8000 мм, що дозволяє їм справитись навіть з сильним та довготривалим дощем.

В свою чергу зимові костюми якнайкраще підходять для використання при суворих кліматичних умовах. При виборі такого одягу слід звертати увагу на температурні показники, які він здатен витримувати. Однак варто пам’ятати, що чим вище стійкість до морозів, тим більше об’єм костюма. В цій категорії найбільш універсальним вважається костюм Norfin Apex, який з легкістю витримує морози до -15 градусів. Великою популярністю серед рибалок та мисливців користується модель Norfin Element. Інноваційною розробкою компанії є костюм Norfin Discovery Heat, який здатен витримувати найсуворіші погодні умови.  

Переваги придбання продукції на сайті norfin.com.ua

На офіційному сайті компанії norfin.com.ua представлений великий вибір якісної продукції різних розмірів. Будь-які запитання можна адресувати кваліфікованим співробітникам компанії, які досконало володіють інформацією стосовно всієї лінійки продукції. У разі необхідності покупці мають право обміняти товар або повернути його у відповідності з діючим законодавством України.

Для зручності покупців на сайті представлена розмірна сітка, яка значно полегшує вибір. Відвідувачі сайту отримують доступ до різних акцій, спеціальних пропозицій та першими можуть оцінити новинки компанії.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама