Життя

Відомий телеведучий ліпив пиріжки в селі на Кіровоградщині (ВІДЕО)

. 9175

Відомий телеведучий, кулінарний блогер, гастромандрівник Костянтин Грубич побував в Хайнівці – майже зниклому селі Олександрівської ОТГ, де проживає всього двоє жителів.

tele

На своєму ютуб-каналі він опублікував ролик про приготування пиріжків із буряками.

Інна Тільнова та Світлана Буланова, співавторки етнопроєкту «Баба Єлька» та Костянтин Грубич приїхали до Тетяни Андріївни Чумаченко, яка вчила їх готувати легендарні пиріжки із буряком та вишнею.

Перед вами не класичний кулінарний ролик. Це фрагмент життя, майже документальний фільм, де все натурально, щиро і непідробно. Андреєвна (Тетяна Андріївна Чумаченко з майже вимерлого села на Кіровоградщині) вже зірвала хвилю ваших оплесків у попередніх відео, особливо проникливим виконанням "Білих айстр". А тепер настав час її гастрономічного майстер-класу. 82-річна берегиня національного духу показала, як колись готувала пиріжки з .... на хвилинку - БУРЯКОМ - її мама Марія. Очевидно, ту Марію вчила її мама чи бабуся, і так вглиб віків. Буряк не червоний, а білий, цукровий. До начинки ще додається консервована у власному соку вишня. Жодної грамулі цукру (окрім тіста). Смак – божественний.

Та все ж головне у цій історії не куховарство, а власне атмосфера українського села, дотепів, гумору і журби, які зазвичай заплетені в одну нерозривну косу людської долі. Уважно перегляньте. Тут є щемливі вкраплення життя нашої героїні. Кожен відчує спорідненість з історією своєї родини. Принаймні, я точно резонанс вхопив конкретний, – написав ведучий.

Рецепт: зробити опару з теплої води 200 мл та 70 г дріжджів пресованих, додати до неї пів літра води, пів склянки цукру (100 г), пів склянки олії (100 мл) і борошно (приблизно 1 кг). Вимісити тісто до пружності, щоб відлипало від долонь. Начинка: потертий і посмажений на пательні білий солодкий буряк, змішаний із консервованими вишнями.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама