Життя

Вигідна ціна і великий вибір: у Бобринці відкриється перший дискаунтер VARTO

. 11918

 Цього тижня 28-29 травня 2021 року о 10.00 за адресою вул. Незалежності 109 у місті Бобринці відкриється перший дискаунтер VARTO.

DSC 0481 copy
Ідея таких магазинів виникла у 50-ті роки у Німеччині. Дискаунтер – це магазин з низькими цінами і широким асортиментом якісних продуктів.

 Досягти цього виходить за рахунок роботи напряму з постачальниками і економії на оренді складів. Тому продукти в магазині викладають великими штабелями і ящиками у яких здійснюється доставка.

Ще одним чинником, який дозволяє знизити ціну, є підбір продуктів, які користуються попитом у споживачів і тому швидко розкуповуються.

Для того, щоб покупцям було максимально зручно, персонал працює чітко і швидко, або ж можна скористатись касою самообслуговування.

Маркетологи магазину не вигадують складних дизайнів для вітрин, натомість піклуються, щоб був багатий асортимент і максимально чіткі підписи, аби покупець в одному магазині міг купити максимум необхідного на щодень.

IMG 1939

Які переваги для покупців?

DSC 0468

Магазин розташований у зручному місці, куди зручно як прийти пішки. Так і під’їхати на авто.
А на полицях магазину можна буде знайти як відомі по всій Україні торгові марки, так і місцеві бренди, які знають і люблять на Кіровоградщині.

IMG 1954

До того ж, у сам день відкриття для клієнтів влаштують справжнє свято і обіцяють фантастичні пропозиції.
Окрім того VARTO підтримує розумне споживання. Зараз середньостатистичний українець щороку витрачає на пакети 70 гривень. Зазвичай кожен похід в магазин закінчується новим пакетом, які згодом потрапляють на сміттєзвалища. Цю проблему розуміють на державному рівні і вже готують закон про заборону пластикових пакетів. Щоб підтримати важливу екоініціативу у березні дискаунтер підтримав ініціативу місцевої мешканки Галини Волошиної та надав багаторазові еко-сумки, які роздавали місцевим мешканцям, пропонуючи замінити ними поліетиленові пакети.

20190907 084632

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама