Життя

Бренд Altep — українські твердопаливні котли європейського рівня

. 2984

Українських споживачів щороку очікують неприємні сюрпризи, пов'язані з підвищенням цін на комунальні послуги. Насамперед по кишенях українців б'є вартість природного газу. Уявіть собі, скільки потрібно платити за опалення приватного будинку середньої квадратури близько 100 м2. Чимало, тому люди постійно шукають альтернативу.

teplo copy

Серед широкого асортименту видів опалювального обладнання виділяється теплотехніка компанії «Альтеп-Центр», клієнтами якої вже стали понад 30 тисяч задоволених корпоративних і приватних домогосподарств.

Виробник Altep працює на ринку від 2008 року та за цей час здобула прихильність українського споживача високою якістю обладнання за доступною ціною. Найпопулярніші твердопаливні котли Альтеп мають важливу конкурентну перевагу — надійність і відповідність усім вітчизняним і європейським стандартам. Компанія має потужну виробничу базу, тож усе обладнання виготовляється на сучасних автоматизованих і роботизованих лініях.

Особливості пеллетних котлів

Котли довготривалого горіння становлять опалювальний агрегат, який передає енергію теплоносію (у багатьох випадках це звичайна вода в системі опалення) за допомогою спалювання твердого палива в топці котла. Так, залежно від виду палива, яке використовує обладнання, виділяють пелетні котли, де паливом виступають спеціальні гранули.

Такі теплові машини доповнені окремим бункером, у якому зберігається паливо з автоматизованим поданням у топку, а процес забезпечує шнекова конструкція (конвеєрна подача, форма равлика). Паливні гранули можуть бути виготовлені з деревини, відходів лісозаготівлі, продуктів сільськогосподарської переробки, навіть торфу. Котли пелетні характеризуються високим рівнем ККД (90—95 %) та не потребують додаткового контролю.

Основні переваги твердопаливних котлів

Пелетні котли українського виробництва виготовляються з використанням найякісніших матеріалів і комплектуючих. Готова продукція має всю необхідну дозвільну документацію. Серед основних переваг, які мають котли Альтеп, виділяють:

  • широкий вибір потужностей (від 15 до 350 кВт) - котли є в каталозі https://altep.ua/catalog.
  • комфортність використання завдяки сучасним автоматизованим системам;
  • стильний дизайн;
  • ергономічність конструкції;
  • екологічність;
  • великий робочий ресурс.

Купити пелетні котли бренду Альтеп завжди вигідно та просто. Компанія пропонує безкоштовну доставку по Україні.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама