Життя

Дешевше ніж наслідки крадіжки: чому потрібна сигналізація для дому

. 3415

 

На початку літа, коли розпочинають відпустки і відкривається дачний сезон, ситуація з крадіжками щоразу загострюється. Щоб неприємних ситуацій було менше, Управління поліції охорони в Кіровоградській області просить людей по можливості встановити охоронні системи.


.Depositphotos 72096757 s 2019

 

Наразі в області триває пілотний проєкт «Зробимо житло безпечним», в рамках якого поліцейські проводять зустрічі з мешканцями, розповідають як постаити майно під охорону. Особлива увага приділяється тим районам, де нещодавно булои крадіжки.

За аналізом поліції, «домушники» у більшості випадків залазять у ті квартири або будинки, де довго немає власників.

Металопластикові вікна та, здавалося б, міцні вхідні двері, як правило, не стають на заваді досвідченим крадіям.

Правоохоронці закликають не бути байдужими до неоднозначних подій випадкових свідків. Бачите щось підозріле - негайно повідомляйте до поліції.

Як працює охорона сигналізація будинків?

При монтажі охоронної сигналізації датчики, які реагують на відкриття та розбиття скла встановлюються на двері та вікна, а в середині приміщення встановлюється об’ємний сповіщувач, який реагує на рух. Всі вони виводяться на сучасний контрольно-передавальний пристрій, який обладнаний додатково акумуляторною батареєю, та клавіатурою, яка використовується для введення коду розблокування сигналізації.

Коли хтось намагається проникнути до оселі чи офісу – спрацьовують датчики. Сигнал фіксується пультом охорони, і на місце події прямує наряд реагування. Вони підготовлені та екіпіровані, щоб затримати зловмисника.

Зняти та поставити об’єкт під сигналізацію можна за допомогою смартфона через спеціальний додаток, а також на телефон можна отримувати сповіщення про розблокування системи онлайн.

Яка вартість обладнання для охорони квартир?

Обладнання і складність об’єкту може бути різною, тому і ціна так само. Зателефонувавши до Сall-центру, співробітники поліції охорони допоможуть підібрати необхідне саме для вказаної оселі обладнання та підключити будинок, квартиру чи інше приміщення під цілодобову охорону, враховуючи розміри і особливості приміщень.

Чи працюватиме пристрій при відсутності електроенергії?

Охоронні системи оснащені резервним джерелом живлення, яке підтримує функціонування приладу при відсутності електроенергії. Також є бездротові датчики, укомплектовані власними акумуляторами, на які не впливає стабільність електропостачання.

Також, поліції охорони крім охоронної сигналізації проводить встановлення пожежної сигналізації.

Як монтують сигналізацію?

Монтаж охоронної сигналізації проходить без пошкодження інтер’єру та не потребує наявності стаціонарного телефону.

Детальніше про послуги та умови можливо дізнатись звернувшись безпосередньо до УПО Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Габдрахманова, 1, або зателефонувавши на цілодобову «гарячу лінію» за єдиним коротким номером 9899 (дзвінки з мобільного безкоштовні).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама