Життя

Хамон - що це та з чим його їдять українці?

. 1934

 

Сьогодні досить популярним продуктом серед українців стає хамон. Вперше обираючи його, покупці задумуються про те, як правильно нарізати та з чим смачніше буде його їсти, а також чи можна додавати до інших страв.

 

s 1

Українці все частіше купують хамон (обрати можна на delikatto.com.ua), який є повністю натуральним і корисним продуктом. Готується він за традиційними рецептурами в Іспанії близько 2000 років. На власних фермах відбираються високоякісні породи свиней Іберіко, Дюрок і Серрано, які вигодовуються за певними схемами (жолудями чи комбікормом з травою). Потім на продукції робляться відмітки породи, раціону і інші особливості виробництва.

Готується хамон з задніх ніжок свиней, які засолюються морською сіллю. До речі, з інших частин туші виготовляються м’ясні делікатеси, які також доступні на delikatto.com.ua (ломо, палета, натуральні ковбаси тільки з м'яса і спецій, фуєт, чорізо, лонганіза). Після соління починається процес в’ялення, який займає від 7 до 15 місяців. В результаті українці можуть смакувати апетитне, ароматне і дуже смачне мармурове м’ясо.
Нарізати цілий свинячий окорок потрібно на піставці хамонері, яка надійно фіксує ніжку. Тоненькі шматочки мармурового м’яса можна смакувати окремо, або ж разом з оливками, маслинами, фруктами та овочами. Дуже гарне поєднання хамона з динею, солодкими помідорами, натуральними сирами, грушею та персиками, з полуницею, інжиром, виноградом і ананасом. Можна м'ясний делікатес додати до салату, гарячих страв і навіть супів.

s 6

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама