Життя

Де в Кропивницькому можна орендувати велосипед чи електросамокат

. 7744

У місті ще немає ні мережі велодоріжок, ні системи громадського велопрокату, як, наприклад, у Вінниці чи Івано-Франківську. Місцеві катаються на своїх велобайках. Однак орендувати велосипед у Кропивницькому все-таки можна, як і електросамокат. “Гречка” дізнавалася, як це зробити.

velo i samokat

Проїхатися ранковим містом, або, навпаки, вечірніми вуличками – коли вже немає спеки – гарний варіант активного дозвілля. Тут можна поєднати і спорт, і туризм. Тому велопрокат підійде і тим, хто не має власного байка, і тим, хто приїхав до міста на екскурсію. 

Unlimited_bike_veloprokat

Нині в Кропивницькому послуги велопрокату пропонує “Unlimited_bike_veloprokat”. Аби замовити послугу можна написати їм в дірект або зателефонувати 099-958-19-47 (Сергій).

Вартість: 70 грн за годину катань. 200 грн – на день. Крім грошей доведеться надати оригінали, копію, або фото документів, що посвідчують особу: паспорт, водійські права.

У наявності 10 велосипедів: п’ять жіночих та п’ять спортивних.

Отримати велосипед можна в центрі міста. Місце видачі уточнять, коли замовите послугу оренди. 

Популярності набирають і електросамокати. Наприклад, в Києві послуги з оренди електросамокатів буквально на кожному кроці. Натомісь у Кропивницькому можна прокататися на електросамокаті в парку Перемоги (колишній Міськсад).

Krop_prokat_elektrosamokatov

Наприклад, на центральній алеї парку послуги оренди надає “Krop_prokat_elektrosamokatov”.

Замовити послугу можна одразу там, або попередньо за телефонами: 099-378-20-20, 095-754-75-72, або в дірект krop_prokat_elektrosamokatov.

Вартість: 1 хвилина – 4  грн, а 30 хвилин катання – 100 грн. Доба катання – 500 грн. Якщо орендуватимете на добу, то доведеться залишити оригінал паспорта. 

В наявності 15 електросамокатів. Вони розраховані на катання дорослих та дітей від 8 років.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама