Життя

Яке дозвілля організувати дитині під час відпустки в Єгипті?

. 1932

Єгипет приваблює дорослих здебільшого чудовими пляжами та теплим морем. Але малюків чи підлітків таке одноманіття навряд чи влаштує. Незважаючи на стереотипи, у Єгипті повно варіантів дозвілля для дітей різного віку. Такі розваги припадуть до душі не тільки малечі, а й багатьом батькам!

real 757b8ab6 b2f3 4c1a 9e0e aef30da5ad68

Топ-10 дитячих розваг у Єгипті

Звичайно, бронюючи тур на сторінці https://bronix.ua/hot-tours/egypt/kiev, ви можете розраховувати на розваги, влаштовані на території готелю: басейн, водні гірки, аніматори, а іноді й шоу-програми. Проте куди цікавіше організувати дозвілля, використавши більш яскраві пропозиції!

  1. Прогулянка на човні з прозорим дном — пасажири можуть помилуватися яскравими морськими глибинами. Такі розважальні рейси доступні у Хургаді та Шарм-ель-Шейху.
  2. Ботанічний сад на острові Кітченер — 7 гектарів екзотичних рослин, зібраних з усіх куточків Африки. Відправлення щодня з Асуану.
  3. Сафарі на верблюдах — чудова нагода покататися на «кораблі пустелі». У деяких випадках програма може передбачати відвідини бедуїнського поселення.
  4. Поїздка у зоопарк — тут зібрані екзотичні мешканці Африки. Особливої уваги варті зоопарки Гізи та Александрії.
  5. Відвідини дельфінарію — великі курорти, на кшталт Шарм-ель-Шейху й Хургади, пропонують захопливе шоу за участі морських ссавців.
  6. Шоу «1001 ніч» — великий розважальний комплекс, який називають єгипетським «Діснейлендом». Вдень працюють сувенірні магазини, можна подивитися на співочі фонтани, палац у східному стилі та різні скульптури. Ввечері (о 16:00) починається театральне шоу.
  7. Поїздка в аквапарк — справжні аквапарки з високими гірками є на всіх великих курортах Єгипту.
  8. Відвідини акваріуму — через скло величезних резервуарів та панорамного тунелю Grand Aquarium у Хургаді можна роздивитися мешканців Червоного моря.
  9. Музеї — в Єгипті безліч експозицій, що здатні зацікавити дітей та підлітків. Наприклад, музей папірусу, де можна побачити старовинний процес виготовлення пращура паперу. Також вас можуть зацікавити музей муміфікації, виставка давньоєгипетського мистецтва в Луксорі.
  10. Поїздка до розважального парку — у Гізі можна відвідати Dream Park, який являє собою 150 гектарів, наповнених тематичними атракціонами та шоу-майданчиками. Тут можна подивитися театральну виставу просто неба, а за необхідності підкріпитися в одному з кафе.

Це далеко не повний перелік варіантів цікавого дозвілля з дітьми, хоча і на відвідини перелічених локацій навряд чи вистачить однієї відпустки.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама